99,00 

Żelazko GALLET Jullie FAR806

Wysoka jakość z niskiej półki cenowej – gdy szukasz takiego połączenia, to żelazko Gallet Julie FAR806 będzie dobrym wyborem. Moc 2400 Watt zapewnia szybkie nagrzewanie i stabilne podtrzymywanie ustawionej temperatury stopy przez całą sesję prasowania. Ilość wytwarzanej pary to wybrana wartość z zakresu 0-40 g/min oraz 140g/min w formie boostu na żądanie.Na najtrudniejsze zagniecenia masz do dyspozycji także spryskiwacz który roztłacza przed stopą mgiełkę wody.

GALLET-FAR806 zelazko parowe

Ceramiczna stopa gwarantuje odpowiedni poślizg, aby żelazko Gallet FAR806 Jullie płynnie sunęło po powierzchni materiałów. Jednocześnie jest ona trwała i odporna na zarysowania. Takie połączenie daje spore zadowolenie z użytkowania i zwiększa żywotność sprzętu. Ręcznym termostatem ustawisz preferowaną temperaturę stopy, adekwatną do prasowanej tkaniny.

GALLET-FAR806 zelazko

Mechanizm Anti-drip zapobiega wypływaniu kropelek wody ze stopy podczas prasowania w niskich temperaturach, gdy stopa jest zbyt zimna, by skutecznie zamienić wodę w parę. Dzięki niemu unikasz zaplamienia materiału wodą i niwelujesz ryzyko poplamienia i przypalenia ubrań. Self Clean to funkcja samooczyszczania i usuwania osadów, które nagromadziły się w komorze parowej i kanalikach. kabel jest długi, dzięki czemu prasowanie staje się wygodne.

Specyfikacja: GALLET Jullie FAR806

Marka:

Gallet

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590393324378