93,36 

Żelazko G3Ferrari Califfo G40017

Szukasz taniego ale i niezawodnego sprzętu do prasowania? Mamy coś dla Ciebie. Żelazko parowe G3Ferrari Califfo G40017 dzięki mocy 2200Watt może szybko się rozgrzać oraz nieprzerwanie generować parę wodną w ilości 25 gram na minutę. Takie parametry całkowicie wystarczą do zaspokojenia potrzeb typowego gospodarstwa domowego.

G3FERRARI G40017 Califfo żelazko

Żelazko G3Ferrari G40017 Califfo ma ręcznie ustawiany termostat, który umożliwia dopasowanie temperatury stopy do różnych materiałów Twoich ubrań. Przycisk dodatkowego wyrzutu pary wywoła wyrzut zwiększonego strumienia pary, który łatwo przeniknie przez włókna i wspomoże wygładzanie zagnieceń. W najtrudniejszych przypadkach możesz skorzystać z wbudowanego spryskiwacza. Twoje dotychczasowe żelazka wymagały stosowania wody destylowanej lub starannej pielęgnacji zbiornika na wodę? Nie trać czasu i energii na tego typu czynność i zainwestuj w żelazko G3Ferrari G40017 Califfo z funkcją samooczyszczenia. Jesteś osobą, której przez nieuwagę zdarza się pozostawić sprzęt do prasowania podłączony do gniazdka elektrycznego? Teraz nie musisz obawiać się ryzyka pożaru czy też przypalenia tkanin. Omawiany sprzęt ma funkcję automatycznego wyłączania po kilku minutach bezczynności.

G3FERRARI G40017 Califfo stopa

Wykonana ze stali nierdzewnej stopa jest dobra do prasowania każdego rodzaju odzieży i tekstyliów domowych. Gładko pozbędziesz się zagnieceń z jedwabiu, wiskozy, a także trudnych do prasowania naturalnych materiałów, takich jak na przykład len. Wyprofilowana końcówka pozwoli Ci dotrzeć do wszystkich zakamarków prasowanej odzieży. Dzięki temu będziesz mógł usunąć uporczywe zagniecenia, nawet z kołnierzyków, szwów i mankietów.

Specyfikacja: G3Ferrari G40017 Califfo

Marka:

G3Ferrari

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

280 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8056095875483