86,00 

Żelazko G3Ferrari Opera G40014

Jeśli szukasz klasycznego urządzenia, które szybko upora się z zagnieceniami na różnych rodzajach tkanin, to żelazko G3Ferrari G4001 spełni Twoje oczekiwania. Jego moc wynosi 2000 W, dzięki czemu już w kilka chwil od włączenia jest ono gotowe do intensywnej pracy. Co więcej, strumień ciągłej pary może być regulowany w zakresie 10-20 g/min. Z kolei dodatkowe uderzenie pary wynosi do 80g/min, co pozwala na skuteczne usuwanie wszelkich zagnieceń.

G3Ferrari G40014 żelazko

Żelazko G3Ferrari G40014 posiada wbudowany termostat, który pozwala na regulację temperatury i dopasowanie jej do rodzaju tkanin z których są zrobione Twoje ubrania. Dzięki temu masz pewność, że Twoja garderoba jest bezpiecznie prasowana, bez ryzyka zniszczenia. Co więcej, model ten posiada opcję prasowania suchego oraz parowego. Żelazko G3Ferrari G40014 Opera ma ceramiczną stopę, która gwarantuje lekki poślizg. Spora ilość kanalików parowych pozwala na równomierne wtłaczanie pary. Dzięki temu praca jest łatwiejsza i wymaga mniej wysiłku, bez względu na to jakie tkaniny wygładzasz. Mechanizm zamieniania w parę zabłąkanych kropelek wody cieknących po stopie gwarantuje, ze prasowane tkaniny nie zostaną zmoczone zbyt dużą ilością wody i nie zostaną przypalone. Jeżeli do prasowania używasz wody kranowej, to kamień w niej zawarty może brudzić świeżo wyprane i czyściutkie ubrania. Aby temu zapobiec, model G3Ferrari G40014 został wyposażony w system antywapienny, który zapobiega osadzaniu się grubych warstw kamienia na komorze parowej i w kanalikach. Dzięki temu z łatwością utrzymasz żelazko w dobrym stanie, co przełoży się na dłuższą żywotność urządzenia.

G3Ferrari G40014 stopa

Cenną funkcją jest też emisja pary w pionie. Pozwoli Ci to na szybkie prasowanie bez rozkładania deski, nawet gdy śpieszysz się do wyjścia, a także na prasowanie firan i zasłon bez konieczności ściągania ich z okna. Zbiornik o pojemności 230 ml zapewnia sprawną walkę z zagnieceniami bez konieczności ciągłego dolewania wody. Żelazko G3Ferrari G40014 posiada lampkę kontrolną, która sygnalizuje nagrzewanie się urządzenia. Gdy zgaśnie, jest to sygnał, że możesz rozpocząć pracę. Przewód elektryczny może obracać się w płaszczyźnie 360°, co zapewnia pełną zwrotność i swobodę ruchów.

Specyfikacja: G3Ferrari G40014 Opera

Marka:

G3Ferrari

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

20 g/min

Para dodatkowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

230 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8056095873090