138,01 

Żelazko G3Ferrari G40013

Zależy Ci na posiadaniu małego i energooszczędnego sprzętu do prasowania? Zdecyduj się na nowoczesne żelazko G3Ferrari G40013 Seicento – proste w obsłudze urządzenie produkcji renomowanej, włoskiej marki, która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości sprzętu AGD. Model ten prasuje jedynie na sucho, bez dodatku pary. Moc 900 W w pełni wystarczy, aby szybko nagrzać stopę i usunąć zagniecenia z większości ubrań. Obawiasz się prasowania niektórych tkanin, ponieważ nie chcesz ich zniszczyć? Rozwiązaniem tego problemu jest funkcjonalne żelazko G3Ferrari G40013 Seicento z trzystopniowym regulatorem ciepła.

Wygodne pokrętło pozwoli Ci ustawić temperaturę potrzebną do usunięcia zagnieceń z tkanin syntetycznych, wełny czy lnu. To bardzo wygodna, przydatna opcja, dająca bezpieczeństwo wszystkim materiałom. Stopa jest aluminiowa i zapewnia dobrą dystrybucję ciepła. Dzięki temu szybko i skutecznie usuniesz zagniecenia z Twoich ubrań – z bawełny, lnu czy grubego, sztywnego jeansu. Jednakże z drugiej strony pamiętaj aby być szczególnie uważną na ewentualne ryzyko wyświecenie tkanin z domieszką poliestru lub satyny. Stopa jest bezproblemowa w czyszczeniu, możesz dbać o jej dobry stan domowymi sposobami, np. przy użyciu sody. Sprzęt nie jest wyposażony w zbiornik na wodę. Eliminuje to potrzebę kupowania wody destylowanej. Dysponujesz niewielkim mieszkaniem i szukasz sprzętu AGD w kompaktowych wymiarach? Żelazko G3Ferrari G40013 Seicento spełni te kryteria. Ergonomiczny design ułatwia jego przechowywanie w niewielkiej szafie, a nawet szufladzie. To świetne rozwiązanie także dla wynajmujących mieszkania czy osób podróżujących. Jego waga wynosi jedynie 1, 6 kg. Mocna obudowa chroni podzespoły elektroniczne przed uszkodzeniem, spowodowanym np. uderzeniem o blat.

G3Ferrari G40013 stopa

Obrotowy, solidny kabel o długości 1,86 m, pozwala na bezproblemowe podłączenie urządzenia do oddalonego od deski gniazdka elektrycznego. Kabel ma elastyczną wstawkę, dzięki której można nim wygodnie manewrować. Możesz go obracać o 360 stopni, bez ryzyka uszkodzenia mechanicznego, w tym przerwania. Lampka kontrolna informuje o stanie urządzenia. Zapala się, gdy G3Ferrari G40013 jest w trybie nagrzewania, a wyłącza w sytuacji, kiedy model ten osiągnie wymaganą temperaturę.

Specyfikacja: G3Ferrari G40013 Seicento

Marka:

G3Ferrari

Para podstawowa:

Para dodatkowa:

Pojemność zbiornika:

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8056095872833