123,12 

Żelazko G3Ferrari G40012

Jeśli rozglądasz się za urządzeniem, które kosztuje niewiele, a pozwoli Ci błyskawicznie pozbyć się zagnieceń z ubrań, to żelazko G3Ferrari G40012 Visir już na Ciebie czeka. Prezentowany model charakteryzuje się mocą aż 2700 W, co sprawia, że szybko się nagrzewa i jest gotowe do pracy, gdy tylko tego potrzebujesz. Wytwornica generuje parę na poziomie 25 g/min, co pozwala na skuteczne zwilżanie materiałów i ułatwianie prasowania.

G3Ferrari G40012 żelazko

Żelazko G3Ferrari G40012 Visir posiada wbudowany termostat, który umożliwia kontrolę temperatury stopy. Dzięki temu możesz łatwo dobrać właściwy poziom ciepła stopy, aby zapewnić sobie skuteczne usuwanie zagnieceń, ale jednocześnie nie przypalić włókien. Funkcja pionowego wyrzutu pary pozwala prasować ubrania bezpośrednio na wieszaku, a firany i zasłony – na oknie. To wygodne rozwiązanie sprawi, że szybko uwiniesz się z prasowaniem i zyskasz czas dla siebie. Urządzenie ma stopę ze stali nierdzewnej. Stal jest wytrzymała, solidna i będzie Ci służyć przez wiele lat. Łącznie znajduje się w niej 269 mikrootworów, które pozwalają na na skuteczne dostarczanie pary i jej dystrybucję podczas prasowania. Nie musisz już przesuwać wiele razy w tym samym miejscu, by porządnie zwilżyć i rozprostować włókna. Stopa niestety nie posiada blokady kapania, więc zachowaj szczególną ostrożność podczas prasowania cienkich i delikatnych tkanin. Zawarty w wodzie kamień ma destrukcyjny wpływ na żywotność żelazka. Aby temu zapobiec, żelazko G3Ferrari G40012 Visir zostało wyposażone w system antywapienny, który zapobiega osadzaniu się kamienia w komorze i kanalikach – to funkcja Self Clean. W rezultacie urządzenie pozostaje w idealnym stanie i nie zabrudzi tkanin podczas prasowania. Zbiornik o pojemności aż 300 ml zapewnia ciągłą pracę bez przymusu częstego uzupełniania wody.

G3Ferrari G40012 stopa

Żelazko parowe G3Ferrari G40012 Visir zostało wyposażone w lampkę kontrolną, która wskazuje, kiedy urządzenie jest w trakcie nagrzewania się i potrzebuje jeszcze chwili do skutecznego działania. Poza tym model ten ma kabel o długości 1,85 m, który pozwala na wygodne i swobodne prasowanie tkanin. Przydatna jest tez możliwość pracowania tkanin z użyciem pary albo na sucho – docenią to Twoje zamszone kurtki.

Specyfikacja: G3Ferrari G40012 Visir

Marka:

G3Ferrari

Moc:

2700 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8058150116784