79,99 

Żelazko Electrolux Easyline EDB1730

Czy uważasz że żelazko powinno być prostym, nie wymagającym urządzeniem i ma dobrze prasować za niewysoką cenę? Poznaj proste ale praktyczne żelazko Electrolux EDB1730 Easyline. Posiada wszystko, czego możesz oczekiwać od podstawowego urządzenia do prasowani i wcale nie wydasz na nie fortuny. Moc to 2400 Watt, a więc wystarczająco na stabilne wytwarzania pary i utrzymywanie ustawionej temperatury stopy. Strumień pary to wartości kolejno 30g/min i 100 /min.

Electrolux EDB1730 ustawienia

Model Electrolux Easyline EDB1730 jest łatwe w obsłudze. Regulacja temperatury stopy jest manualna. Po wybraniu odpowiedniej wartości, musisz chwilę poczekać na nagrzanie, a lampka kontrolna poinformuje Cię kiedy możesz rozpocząć prasowania. Wyrzut pary też możesz kontrolować – od największego po całkowite odłączenie, aby prasować na tzw. „sucho”. Spryskiwacz jest tajną, niezastąpioną bronią na największe zagniecenia. Kilka rozpyleń wody rozluźni włókna i ja idealnie wyprostuje. Z żelazkiem Electrolux EDB1730 łatwo wyprasujesz, ale i łatwo zadbasz o bezpieczeństwo tkanin, nawet gdy woda którą wykorzystujesz do generowania pary jest twarda. Funkcja samoczyszczenia pomaga pozbyć się osadów wapiennych z wewnętrznych podzespołów, aby wyrzut pary był zawsze silny i czysty. Brak cząsteczek kamienia to brak białych lub brązowych plam na ubraniach w trakcie prasowania. Zbiornik pomieści 250ml wody, tyle co duża szklanka, co wystarczy na wyprasowanie około 5-6 sztuk odzieży.

Electrolux EDB1730 stopa

Stopa również wywoła w Tobie zadowolenie. Jest ona ceramiczna, a to synonim wytrzymałości i trwałości. Bardzo trudno ją zarysować, przez co lekkie, przypadkowe przesunięcie po guziku czy zamku nie spowoduje żadnych rys. Otwory parowe rozlokowane są po jej bokach, tak aby najpierw zwilżyć włókna, a potem utrwalić ich nowy kształt wysoką temperaturą i dociśnięciem do równej, poziomej deski. Stopa ma też wbudowaną praktyczną funkcję blokady kapania.

Specyfikacja: Electrolux EDB1730

Marka:

Electrolux

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

100 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7332543575688