719,00 

Generator pary Electrolux E8ST1-6DBM

Zakup nowoczesnego generatora pary niesie ze sobą wiele pozytywnych konsekwencji. Codzienne prasowanie przestaje być już żmudnym obowiązkiem, a Twoje ulubione ubrania zyskają elegancki wygląd i zdumiewającą świeżość przez długi czas. Model Electrolux E8ST1-6DBM posiada silny strumień pary, aby szybko i sprawnie rozprasowywać zagniecenia – tryb bazowy to 110g/min, a dodatkowy to 430 g/min. Ciśnienie wytwarzane przez urządzenie to aż 7.2 bara.

Electrolux E8ST1-6DBM stacja pary

Jeśli w Twojej szafie są nie tylko proste i klasyczne koszulki, ale też spódniczki z plisami lub eleganckie marynarki które wymagają szczególnego traktowania, to stacja pary Electrolux E8ST1-6DBMrównież świetnie sobie z nimi poradzi. Funkcja pionowego wyrzutu pary pozwala na prasowanie odzieży wiszącej na wieszaku, bez dotykania delikatnego materiału. Możesz ją także z powodzeniem użyć wobec eleganckich marynarek i zimowych płaszczy.

Electrolux E8ST1-6DBM generator pary

Specjalnie dobrane programy gwarantują adekwatne połączanie temperatury i ilości pary do skutecznego ale i bezpiecznego prasowania każdej tkaniny. Opatentowany system PrecisionCare™ pomaga ustawić odpowiednie parametry urządzenia do bawełny, wełny, tiulu i innych materiałów. Stopa ceramiczna SofrGlide jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Systemem ulepszonego rozprowadzania pary wspomaga jej dystrybucję, aby zwilżyć i wyprostować każde włókno tkaniny.

Specyfikacja: Electrolux E8ST1-6DBM

Marka:

Electrolux

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.2 bar

Para podstawowa:

110 g/min

Para dodatkowa:

430 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

7332543656509