Tefal GV7850 Pro Express

7.1

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Tefal Pro Express GV7850

Generator pary Tefal GV7850 Pro Express pozwoli w łatwo i szybko uprasować ulubione ubrania. Model ten posiada moc 2400 W, dzięki czemu szybko się nagrzewa i zapewnia stałą, stabilną temperaturę stopy w trakcie prasowania. Wbudowany boiler zamienia wodę w parę i zapewnia moc wytwarzania pary 120g/min z dodatkowym wyrzutem pary 450 g/min. Ciśnienie 6.9 bara wtłacza parę w ubranie, przez co włókna tkaniny są zmiękczone i szybciej prasowane.

Tefal GV7850 stacja pary ciśnienie

Stacja pary GV7850 ma 3 programy do różnych rodzajów tkanin. Różnią się one ilością produkowanej pary i temperaturą stopy. Do cienkich i delikatnych tkanin pary jest mniej, a temperatura jest niższa, natomiast w programie do tkanin grubych pary jest znacznie więcej, by mogła przeniknąć tkaniną na wskroś. Generator umożliwia także prasowania w pionie, co jest przydatne do ubrań z falbankami, plisami, czy delikatnymi koronkami.

Tefal GV7850 stacja pary calc collector

Stopa Tefal GV7850 to Durilium AirGlide – najlepszy model stopy marki Tefal. Zapewnia lekkie, płynne prowadzenie po ubraniach oraz odporność na zarysowania – nie porysujesz jej nawet podczas prasowania ubrań z guzikami czy zamkami błyskawicznymi. Posiada także funkcję Autoclean – samoczyszczenia. Para rozprowadzana jest w trybie ciągłym, przez czubek, boki jak i końcówkę wyprofilowanej stopy.

Urządzenie posiada mechanizmy dbania o bezawaryjne działanie i ochrony prasowanych tkanin przed poplamieniem. Calc Collector wychwytuje powstające w boilerze drobinki kamienia, przez co nie pozwala na ich wędrówkę przewodem do stopy i osadzanie się w niej. GV7850 ma zapewnioną dłuższą żywotność oraz nie przepuszczając kamienia na prasowane tkaniny, zapobiega ewentualnym plamom na świeżo wyprasowanych ubraniach.

Funkcja „strażak” dba o bezpieczeństwo użycia generatora i wyłączy urządzenie po kilku minutach gdy pozostawisz je w bezruchu. Blokada stacji umożliwia bezpieczne i wygodne przenoszenie. Podstawka jest stabilna, a na kabel jest przewidziany specjalny schowek, aby się nie plątał podczas przenoszenia. Łączna długość przewodu na parę, od stacji do stopy, to 180 cm.

Specyfikacja: Tefal GV7850 Pro Express

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.9 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040065730