199,99 

Żelazko Electrolux Easyline E6SI1-4MN

Cenisz skuteczność połączoną z dobrym stylem? Poznaj eleganckie i praktyczne żelazko Electrolux E6SI1-4MN, które bardzo ładnie się prezentuje i ma zadowalające parametry techniczne. Moc 2500 Watt jest świetną wartością, ponieważ urządzenie szybko się nagrzewa i jest gotowe do pracy niedługo po włączeniu do prądu. W trybie ciągłego parowania wytwarzana para to 40 g/min. Na bieżąco poradzi sobie z zagnieceniami na każdej tkaninie. Jeśli potrzebujesz mocniejszego wyrzutu, to dodatkowe uderzenie o mocy 200 g/min, czyli całkiem przyzwoicie.

ELECTROLUX-E6SI1-4MN zelazko

Stopa jest twarda i wytrzymała, a więc nie zniszczy się przez przypadkowe przejechanie przez guziki czy suwaki. Duża ilość otworów przez które wydobywa się para umożliwia szybkie i intensywne wtłaczanie jej we włókna, by prasowanie było szybsze i bardziej skuteczne. Zapomnij też o plamach wody na ubraniach. Blokada kapania skutecznie zabezpieczy wszystkie Twoje ubrania, nawet te cienkie i delikatne prasowane w niskich temperaturach.

ELECTROLUX-E6SI1-4MN zelazko 2

Zbiornik na wodę to 330ml – to duża wartość, przez co możesz wyprasować stos prania bez częstych przerw na jej dolanie. Jeżeli spowoduje to, że całe urządzenie będzie dla Ciebie za ciężkie, to możesz uzupełnić zbiornik tylko w połowie lub innej, pasującej Ci części. Jesteś zapominalski? Nie pamiętasz czy szybko wychodząc z domu do pracy czy na spotkanie wyłączyłeś urządzenie z prądu? Nie musisz się stresować. Żelazko Electrolux E6SI1-4MN samo się wyłączy po kilku minutach bezruchu.

Specyfikacja: Electrolux E6SI1-4MN

Marka:

Electrolux

Moc:

2500 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7332543795369