202,93 

Parownica Deerma HS200

Szukasz małej, zgrabnej ale i skutecznej parownicy do ubrań? Ważne jest dla Ciebie, aby można było ją łatwo zapakować w walizkę i zabrać w podróż? To możliwe! Poznaj parownicę do ubrań Deerma HS200. Model ten wykazuje moc wejściową 1100 Watt, a to solidna wartość jak na tak niewielkie urządzenie. Poziom wytwarzanej pary to 19 g/min, a więc poradzi sobie z cienkim tiulem jak i z grubszą marynarką. Sporą zaletą jest ruchoma rączka, którą możesz złożyć aby cały produkt zajmował mniej miejsca na półce i w walizce.

Xiaomi Deerma HS200 parownica do ubrań

Parownica Deerma HS200 posiada zaawansowany system grzewczy, który umożliwia start działania i skutecznego wytwarzania pary po 25 sekundach od włączenia. Temperatura pary sięga 180*C, przez co wygładza i zmiękcza włókna tkanin. Twoje ubrania stają się jeszcze milsze i przyjemniejsze w noszeniu. Kolejny mechanizm zapobiega skraplaniu się pary, dzięki czemu model wydziela jedyne suchą parę, a nie wyrzuca kropelek wody. Ubrania pozostają suche, bez żadnych mokrych plam. Gorąca para wodna umożliwia dokładne odświeżenie i higienizowanie tkanin przy okazji prasowania, bez użycia drażniących środków chemicznych. Wykorzystując te naturalne właściwości, Deerma HS200 może być też używana do usuwania bakterii z pluszowych zabawek, tapicerek samochodowych czy meblowych oraz pościeli. Alergicy cierpiący na alergie wziewne poczują od razu ulgę i prześpią całą noc bez problemów, gdy tylko przed położeniem się do łóżka zdezynfekujesz je przy pomocy omawianej parownicy.

Xiaomi Deerma HS200 steamer

Omawiany steamer jest niezwykle bezpieczny w użyciu. Posiada on podwójne zabezpieczenie termiczne, co znacznie ograniczają ryzyko przegrzania się i poparzenia się nim. Co więcej, w przypadku zbyt dużej temperatury urządzenia, wyłączy się ono automatycznie. Decydując się na parownicę do ubrań Deerma HS200, w zestawie otrzymasz wygodną podstawkę i eleganckie etui, które umożliwi komfortowe przechowywanie i zapobiegnie osiadaniu się kurzu na urządzeniu.

Specyfikacja: Deerma HS200

Produkt:

Parownica

Marka:

Deerma

Moc:

1100 W

Para podstawowa:

19 g/min

Pojemność zbiornika:

110 ml

EAN (GTIN):

6955578035227