231,61 

Parownica Concept NO8000 Perfect Steamer

Jeśli szukasz kompaktowego, poręcznego urządzenia, za pomocą którego wyprasujesz i sukienkę i żakiet, to świetnie trafiłaś! Przy pomocy pary wodnej możesz wyprasować każdą garderobę. Wybierając parownicę Concept NO8000 Perfect Steamer nieważne staje się też z jakiego materiału wykonane jest Twoje ubranie! Urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 40 sekund. Moc to 1300 Watt, a ilość wytwarzanej pary wynosi 25 g/min.

Concept NO8000 płytka

Nowoczesna parownica do ubrań Concept NO8000 działa w dwóch trybach: prasowania i pary wodnej. Dzięki temu może być ona używana nie tylko w pionie, ale również w poziomie. Prasując parą masz pewność, że delikatna tkanina nie ulegnie przypaleniu. Parownica wyposażona jest w automatyczny dobór temperatury, dlatego ciepło stopy będzie zawsze dostosowane do wybranego materiału. Na obudowie parownicy umieszczono kontrolki, które informują o gotowości urządzenia do prasowania. Parownica Concept NO8000 to urządzenie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy wlać wodę do znajdującego się w niej zbiornika o pojemności 150 ml, aby po chwili została wytworzona para do wyrównania zagnieceń na tkaninach. Możesz szybko i sprawnie wyprasować każde ubranie – nawet w ostatniej chwili przed wyjściem poprawisz wygląd swojej bluzki, sukienki czy płaszcza.

Concept NO8000 parownica

Funkcjonalna parownica do ubrań Concept Perfect NO8000 to urządzenie wysokiej jakości z nowoczesną technologią podwójnego nagrzewania. Dzięki niemu w kilka chwil pozbędziesz się z ubrań nie tylko zagnieceń, ale również nieprzyjemnego zapachu i wielu bakterii z tkanin. Parownica ma końcówkę ze szczotką, co pozwala na zachowanie dystansu od tkanin i zapobiegnięcie ich wyświecaniu. Delikatne włoski zbiorą jednocześnie wszelakie paproszki z powierzchni tkanin.

Specyfikacja: Concept Perfect Steamer NO8000

Marka:

Sencor

Moc:

1300 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8595631012055