349,99 

Generator pary Cecotec Total Iron 7500

Generator pary Cecotec Total Iron 7500 ma moc 2700 W – dzięki temu jest w stanie szybko się nagrzać i od razu serwować świetne efekty prasowania. Strumień pary wynosi 150g/min. W przypadku mocniejszych zagnieceń możesz go zwiększyć do poziomu 370 g/min. Wytwarzane ciśnienie dochodzi aż do 7 barów – pozwala to na wtłoczenie pary głęboko we włókna tkanin, aby z łatwością poradzić sobie z nawet najgrubszymi materiałami.

Cecotec Total Iron 7500​

Dużą ilość pary pod wysokim ciśnieniem pozwala na wygodne i skuteczne prasowanie w pionie. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ rozłożenie ubrań na desce powoduje nadanie mało eleganckich kantów. Natomiast mając pod ręką sporą ilość pary pod znacznym ciśnieniem, będzie ona w stanie wniknąć w tkaninę, nawet gdy stopa nie będzie bezpośrednio dotykać ubrań. Wygładzanie firanek i nadawanie puszystości sukienkom z falbankami jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Duży zbiornik na wodę o pojemności 2 l pozwala na nieprzerwane prasowanie nawet przez 3 godziny. Brak konieczności częstego napełniania zbiornika skraca czas prasowania. Systemowi samoczyszczenia Cyclo Clean podtrzymuje dobry stan urządzenia, gwarantuje najwyższą wydajność pary i przedłuża bezawaryjność i żywotność urządzenia. System antykamienny dba też o to, aby cząsteczki kamienia nie wypadały na Twoje ubrania podczas prasowania i nie brudziły ich. Stacja pary Cecotec Total Iron 7500 nagrzewa się w 2 minuty i po tym czasie jest w pełni gotowa do pracy. Z funkcję ECO możesz obniżyć pobór prądu o około 25%. A gdy nie korzystasz w ogóle ze stacji, po kilku minutach bezczynności następuje jej automatyczne wyłączenie. Dzięki temu eliminujesz bezcelowy pobór prądu i dbasz o bezpieczeństwo w Twoim domu.

Cecotec Total Iron 7500​ stacja pary

Model Cecotec wyposażono w wytrzymałą stopę Turbo Slide Pro. Jej ergonomiczna, przemyślana konstrukcja równomiernie rozprowadza ciepło po tkaninach, prostując je. Ceramiczne wykończenie daje dobre właściwości ślizgowe i chroni ją przed niechcianymi zarysowaniami dzięki proszkowej powłoce z tlenku tytanu. System aktykropelkowy to pewność, że na prasowanych przez Ciebie ubraniach nie pojawi się ani jedna plama w wody.

Specyfikacja: Cecotec Total Iron 7500

Marka:

Cecotec

Moc:

2700 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

150 g/min

Para dodatkowa:

370 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

‎7393033107123