139,00 

Parownica Cecotec Fast&Furious 4010 Vital

Czy Twoje ubrania często pozwijane, pomięte leżą na dnie szafy oczekując na wyprasowanie, ale wcale Ci się nie spieszy bo nie lubisz tej czynności? Zapomnij o jakimkolwiek wysiłku. Parownica do ubrań Cecotec 4010 Vital Fast&Furious pomoże Ci szybko rozprawić się z każdym zagnieceniem i to bez rozkładania deski. Urządzenie jest niezwykle efektywne w działaniu. Moc to 1000 Watt, co daje daje szybkie nagrzewanie ale i oszczędność na prądzie. Strumień pary to 25 g/min.

Cecotec 4010 Vital Fast & Furious wygładzanie

Parownica Cecotec Fast&Furious 4010 Vital to urządzenie, które na zawsze pozostanie z Tobą długo. Gdy jej raz użyjesz, od razu poczujesz różnicę w procesie pielęgnacji ubrań. Wyprofilowana, wąska głowica pomaga prostować włókna na całej powierzchni ubrań, w tym zakładki z guzikami, kanty, zgięcia materiału, a także okolice kołnierzyków i mankietów. Dzięki 2 trybom pracy to Ty decydujesz jak intensywny ma być strumień pary. Parownica przeznaczona jest on nie tylko do użytku domowego, ale również w profesjonalnych punktach i zakładach, które zajmują się czyszczeniem oraz prasowaniem odzieży. Możesz ja też wykorzystać do czyszczenia i dezynfekowania tekstylnych mebli w Twoim domu. Tryb Clean Steam zadba też o Twoje prześcieradła i materac. Wszystko stanie się higienicznie czysta, a bakterie skutecznie wyeliminowane.

Cecotec 4010 Vital Fast & Furious steamer

Ceramiczna stopa Turbo Slide gwarantuje, że parownica Cecotec Fast & Furious 4010 Vital jest solidna, odporna na zarysowania i jednocześnie delikatna dla tkanin. Technologia Fast Steam umożliwia szybkie nagrzewanie się płytki i błyskawiczna gotowość do rozpoczęcia pracy. Zapomnij o długim czekaniu. Teraz wystarczy, że włączysz włączysz steamer, a po niecałej minucie możesz zacząć z niej korzystać. Auto wyłączenie dba o bezpieczeństwo urządzenia przed przegrzaniem oraz przed pożarem.

Specyfikacja: Cecotec FastFurious 4010 Vital

Marka:

Cecotec

Moc:

1000 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

315 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8435484055437