Braun TS735TP TexStyle 7

6.8

Expert ScoreCzytaj opinie

299,00 

Żelazko Braun TexStyle 7 TS 735TP

Żelazko Braun TS 735TP TexStyle 7 ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom. Dzięki mocy 2400 Watt szybko się nagrzewa i zapewnia jednostajne rozprowadzanie ciepła na materiale. O wyższej klasie tego sprzętu świadczy również poziom wyrzutu pary. Stały strumień to aż 50g/min, ale przy trudniejszych zadaniach, np. odświeżaniu jeansów, możesz wykorzystać dodatkowe wzmocnienie w postaci pulsacyjnego uderzenia pary na poziomie 150g/min.

Braun TS 735TP wygładzanie

Z Braun TexStyle 7TS 735TP możesz prasować w poziomie, jak i w pionie, bez bezpośredniego kontaktu z tkaniną. To fantastyczne rozwiązanie, pozwala błyskawicznie odświeżyć firanki, płaszcze, a nawet koszule. Wyrzut pary bez kontaktu ze stopą zapobiega wyświecaniu satyny i innych delikatnych tkanin. Wyrzut pary możesz wygodnie regulować za pomocą praktycznego pokrętła. Model ten posiada również spryskiwacz oraz umożliwia prasowanie na sucho, dzięki czemu staje się pragmatycznym urządzeniem, idealnym do każdej tkaniny, w tym zamszu. Urządzenia do prasowania od Braun są funkcjonalne pod każdym względem, dlatego również konserwacja tego modelu jest niezwykle łatwa w wykonaniu. Usuwanie kamienia odbywa się poprzez odkręcenie i wyjęcie pokrętła pary. Regularne odkamienianie pozwoli Ci użytkować sprzęt przez wiele lat. System antywapienny pozwala Ci używać wody bieżącej, prosto z kranu. W zestawie znajdziesz pojemniczek na wodę, dzięki któremu wygodnie, nez rozlewania możesz dolewać wody bez odłączania sprzętu od prądu. Żelazko Braun TexStyle 7TS 735TP jest lekkie i łatwe w obsłudze. Obrotowy kabel o długości 2,5 metra podwyższa komfort pracy. Producent pomyślał też o bezpieczeństwie, wyposażając ten model w funkcję strażaka i blokadę przegrzania. Dzięki temu zyskujesz profesjonalnego pomocnika w prasowaniu każdego typu tkanin i materiałów.

Braun TS 735TP prasowanie

Wytrzymała i odporna na zarysowania stopa, wykonana z eloxalu, wyznacza nowe standardy w prasowaniu. Gwarantuje gładki poślizg na każdym materiale i odporność na potencjalne zarysowania. Poza tym jest ona idealnie wyprofilowana, a wystarczająca ilość otworów parowych świetnie dystrybuuje parę podczas prasowania. Na uwagę zasługuje także nakładka ochronna Textile Protector, dzięki której można prasować delikatne materiały, przy użyciu nawet bardzo wysokiej temperatury.

Specyfikacja: Braun TS735TP TexStyle 7

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

150 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270603