245,50 

Żelazko Braun TexStyle 5 SI5017GR

Żelazko Braun SI5017GR TexStyle 5 sprawi, że prasowanie będzie łatwizną. Zintegrowanie solidnej mocy nominalnej 2700 W i dużego uderzenia pary zapewnia zauważalne efekty prasowania. Ciągły, podstawowy strumień pary to 50 g/min, przez co dobrze rozprostuje bawełniane tkaniny. Wzmocnione, jednostkowe uderzenie pary to aż 190 g/min, dzięki czemu łatwo poradzi sobie też mocno wymiętymi tkaninami, takimi jak len czy jeans, w kilka chwil.

Braun SI5017GR prasowanie

Model Braun SI5017GR TexStyle 5 wyróżnia się otwartym uchwytem. W zależności od twoich preferencji, chwyt może być jeszcze wygodniejszy i bardziej komfortowy. Poza tym model ten jest dosyć klasyczny – ma standardowe, okrągłe pokrętło do wskazywania temperatury prasowania. Funkcja prasowania w pionie umożliwia wygładzanie odzieży, której nie ma szans rozłożyć na wprost na desce – np sukienek z falbankami lub eleganckich garsonek. Braun SI 5017GR z nowej serii TexStyle 5 ma bardzo szeroki, przestrzenny otwór do nalewania wody. Dzięki temu unikasz jej rozlewania oraz nie moczysz ścianek urządzenia. Pokrywka działa na zatrzask, przez co gwarantuje że woda się nie wyleje w trakcie prasowania lub stawiania stopy w pionie. Sporą zaletą jest również to, że urządzenie można napełniać wodą kranową. Zintegrowany system samoczyszczenia dba o oczyszczanie, a przez to długa żywotność urządzenia.

Braun SI5017GR stopa

Stopa jest niezwykle przemyślana. Skąd ten wniosek? Z możliwości jakie daje. Przede wszystkim, ma zaokrągloną tylną krawędź, dzięki której możesz sunąć prosto przez obszary na których znajdują się guziki czy mankiety – stopa płynnie się przez nie przesunie i nie spowoduje żadnych zahaczeń. Kształt 3D FreeGlide zapewnia także zwrotność w zakresie 360°. Dzięki ostrej końcówce i umieszczeniu w niej większej ilości otworów parowych, prasowanie wąskich lub małych powierzchni, takich jak plisy, również będzie znacznie łatwiejsze.

Specyfikacja: Braun SI5017GR TexStyle 5

Marka:

Braun

Moc:

2700 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

190 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270740