227,77 

Żelazko Braun TexStyle 5 SI5016YL

Żelazko Braun SI5016YL należy do serii TexStyle 5, która została stworzona z myślą o wygodnym, łatwym i szybkim prasowaniu wszystkich rodzajów tkanin. Omawiany model wyróżnia się dobrymi parametrami i świetnym designem. Strumień pary to 50 gram na minutę w opcji podstawowej oraz aż 180 gram na minutę w opcji dodatkowej, uruchamianej na żądanie, do tkanin wyjątkowo trudnych i grubych. Moc wynosi 2600 Watt. Przycisk do wyrzutu pary znajduje się po rękojeścią, a więc wygodnie uruchomisz go palcem wskazującym.

Braun SI5016YL żelazko

Przycisk do wyrzutu pary znajduje się po rękojeścią, a więc wygodnie uruchomisz go palcem wskazującym. Spryskiwacz, którego zadaniem jest wyrzut kontrolowanej, niewielkiej ilości wody, uruchomisz kciukiem. Ilość wyrzucanej pary także możesz kontrolować – zwiększać, zmniejszać lub całkowicie wyłączyć i prasować „na sucho”, np. zamsz. Wbudowana funkcja pionowego wyrzutu pary jest niezastąpiona, gdy chcesz nadać schludny wygląd odzieży wiszącej na wieszaku. Możesz go wykorzystać też do usuwania zagnieceń z zasłon i firan. Pojemnik na wodę jest półprzezroczysty, więc w dowolnej chwili możesz spojrzeć na poziom wody i w razie potrzeby ją dolać. Szeroki wlew pomaga unikać rozlewania i moczenia stopy. Ważną zaletą jest fakt, że urządzenie możesz napełniać bezpośrednio woda kranową. System samoczyszczenia pomaga usunąć zgromadzone osady wapienne z komory parowej, w której woda zamieniania jest w parę. Dbając o czystość wnętrza, unikasz zatykania kanalików parowych i wypadania cząsteczek kamienia na ubrania podczas ich prasowania. Uchwyt w żelazku Braun SI5016YL jest otwarty, przez co łatwiej i wygodniej go chwytać. Rączka jest ergonomiczna, a dodatkowo gumowana. Przez to nie wyślizguje się z dłoni.

Braun SI5016YL wlew

Opatentowana stopa FreeGlide 3D ma zaokrąglone kanty, w tym mocno wygiętą tylną część. Dzięki temu możesz nią poruszać wygodnie w każdym kierunku, bez zahaczania materiałów o kieszonki czy naszywki. Dodatkowe mocniejsze wygięcie na tyle pomoże Ci płynni przejechać przez guziki i inne wystające elementy. Precyzyjny czubek z otworami parowymi pomoże rozdystrybuować parę z każde miejsce, nawet wąskie i trudno dostępne. Kabel jest przymocowany do stopy metodą „kulkową”, dzięki czemu nie plącze ani nie wykręca się. Przewód ma długość 2m, co jest wartością standardową w klasycznych urządzeniach prasujących.

Specyfikacja: Braun SI5016YL TexStyle 5

Marka:

Braun

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

2910060080