183,27 

Żelazko Braun TexStyle 3 SI3054GY

Żelazko Braun TexStyle 3 SI3054GY zapewnia wydajne prasowanie. Połączenie mocnego wyrzutu pary i wysokiej mocy umożliwia szybko i łatwo wyprasować nawet bardzo pogniecione ubrania, wykonane z grubych tkanin. Ilość ciągłej pary to 45 g/min, co wystarczy na wyprasowanie bawełnianych koszulek. Na trudniejsze zagniecenia możesz użyć dodatkowej pary w ilości 180 g/min. Moc urządzenia to 2400 Watt, co w zupełności wystarczy na podgrzewanie stopy i generowanie pary.

BRAUN SI 3054 GY prasowanie

Model Braun SI3054GY posiada klasyczne, okrągłe pokrętło. Dla łatwości ustawiania odpowiedniej temperatury i bezpieczeństwa tkanin, są na nim naniesione sugerowane poziomy ciepła. Aby mieć pewność, że nie przypalisz ubrań, warto ustawić zawsze nieco niższą temperaturę i w razie potrzeby ją zwiększać. Urządzenie wyposażono także w regulator intensywności pary oraz praktyczny spryskiwacz, którego możesz użyć do walki ze szczególnie trudnych zagnieceń lub grubszych tkanin. Z żelazkiem Braun SI3054GY będziesz prasować szybciej i efektywniej również dzięki wyjątkowo pojemnemu zbiornikowi na wodę – zmieści on jej aż 270 ml. Przez to nie musisz co chwilę kursować pod kran aby uzupełnić poziom wody. Zbiornik ma powiększony otwór, a więc jego napełnianie jest o wiele wygodniejsze. Pokrywka jest ergonomiczna, przez co łatwo się otwiera i zamyka. Zbiornik możesz uzupełniać wodą kranową, bez obaw o odkładanie się kamienia we wnętrzu żelazka. Dzięki zastosowaniu praktycznych technologii, możesz zaoszczędzić sporo czasu na prasowaniu i poświęcić go dla rodziny i na to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Żelazko parowe Braun SI3054GY samoczynnie wyłączy się po chwili w bezruchu.

Branu SI3054GY stopa

Zwiększona ilość oczek parowych w czubku stopy pozwala szybko usunąć zagniecenia w trudno dostępnych miejscach, takich jak kołnierzyki lub okolice szwów. Dzięki stopie FreeGlide 3D z zaokrąglonymi krawędziami i ściętymi brzegami ryzyko zahaczania ubrań o wystające elementy jest minimalizowane. Dzięki temu unikasz dodatkowych zagnieceń stworzonych przez żelazko. Stopie SuperCeramic jest wytrzymała i trwała na długie lata. Funkcja automatycznego odcięcia poboru prądu zapewni bezpieczeństwo użycia oraz pozwoli oszczędzić energię. Waga to jedynie 1.2 kg, a więc dłoń się nie męczy zbyt szybko.

Specyfikacja: Braun SI3054GY TexStyle 3

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270702