- 10%

999,00  899,00 

Braun CareStyle 5 IS5155WH

Kolejną propozycją w rankingu jest generator pary Braun IS5155WH CareStyle 5. To wysokiej klasy produkt o mocy 2400 W, które dba o zadowalającą skuteczność prasowania, przy jednoczesnym niskim poborze energii. Dzięki temu sprawdzi się nawet dla osób o większych i szerszych wymaganiach. Ciśnienie wyrzucanej pary to 7.5 bar, a więc ma odpowiednią siłę aby przeniknąć przez grube tkaniny. Ilość wyrzucanej pary też jest znaczna – 125 g/min w trybie podstawowym i 480 g/min w trybie turbo.

Braun IS5155WH stacja pary

Przemyślane funkcjonalności sprawiają, że prasowanie staje się znacznie prostsze. Najważniejszy jest innowacyjny program iCare, który automatycznie utrzymujejedną, optymalną temperaturę stopy dla wszystkich materiałów. Teraz nie musisz sortować ubrań ze względu na rodzaj materiałów. Technologia iCare chroni te najcieńsze, ale jednocześnie jest skuteczna wobec tych najgrubszych i najtrudniejszych do wygładzenia. Co więcej, pozwala to zaoszczędzić sporo czasu, bo nie musisz czekać na podgrzanie lub wychłodzenie stopy. Stopa eloksalowa 3D FreeGlide zastosowana w generatorze pary Braun IS5155WH CaresTyle 5 zapewnia łatwość i płynność manewrowania nią po tkaninie w każdym kierunku, bez przypadkowego marszczenia materiału. Łatwo dotrze do ogólnie trudno dostępnych fragmentów odzieży, takich jak: okolice zamka, guzików czy falbanek. Warstwa eloxalu jest uznawana za dwukrotnie twardszą od stali nierdzewnej, przez co stopa jest mniej narażona na zarysowania. Model IS5155WH posiada duży zbiornik na wodę – 2 litry i jest to najwyższa wartość spośród różnych dostępnych na rynku urządzeń do prasowania. Praktyczny system antywapienny dba o jakość wody przepływającej przez wnętrze urządzenia. System Fast Clean posiada siateczkę wewnątrz boilera, która przyciąga drobinki wapienne, wyłapując aż do 59% zanieczyszczeń. Jej opłukanie z naleciałości jest łatwe i szybkie – trwa niecałą minutę.

Braun IS5155WH stopa

Dodatkowa funkcja strumienia pary w pionie w stacji pary Braun SI5155WH StyleCare 5 jest przeznaczona do pomocy w odświeżaniu i wyrównywaniu fałd na zasłonach czy firankach, bez konieczności zdejmowania ich z karnisza i rozkładania na desce. Urządzenie jest poręczne i wygodne do przenoszenia i przechowywania, a więc masz zapewnioną wygodę przed rozpoczęciem i po zakończeniu wygładzania Twoich ubrań. Tryb ECO pomaga zaoszczędzić około 30% energii elektrycznej.

Specyfikacja: Braun CareStyle 5 IS5155WH

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

480 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280299