1 056,74 

Generator pary Braun CareStyle IS2055 BK

Poznaj nową jakość prasowania z kompaktowym, szybkim i wydajnym generatorem pary Braun IS 2055 BK, który łączy w sobie moc stacji pary z praktyczną konstrukcją tradycyjnego żelazka. Mocny wyrzut pary (125 g/min w opcji ciągłej i 400 g/min w opcji dodatkowej) w połączeniu z wysokim ciśnieniem (5 bar) skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe zagniecenia. Para precyzyjnie wygładzi każdą część ubrania, docierając także do małych i trudno dostępnych miejsc, jak np okolice guzików lub kołnierzyka koszuli.

Braun IS 2055 BK carestyle

Inteligentny Panel LED umożliwia łatwe uruchomienie dostępnych funkcji. Prasowanie staje się lekką i bezstresową czynnością. Do wyboru masz 2 automatyczne tryby pracy: iCare i Eco. Tryb iCare automatycznie dobiera temperaturę bezpieczną dla różnego rodzaju materiałów. Już nie potrzebujesz sortować ubrań ani sprawdzać ich metek. Tryb Eco pozwala zaoszczędzić do 30% energii elektrycznej. Dobrze sprawdzi się do wygładzania cienkich i delikatnych materiałów, którym wystarczy mniejsza ilość pary, np. satyna i syntetyki. Generator pary Braun CareStyle IS2055 BK dba o jakość wody, której używasz do prasowania. W zestawie znajdziesz dwa filtry antywapienne, których zadaniem jest filtrowanie wody i wychwytywanie z niej drobinek wapiennych. Pozwala to zadbać o czystość wnętrza urządzenia, chroniąc je przed usterkami. Wkład wystarczy na średnio 6 miesięcy intensywnego użytkowania, chociaż finalnie będzie to zależeć od poziomu twardości wody w Twoim domu. Gdy w pośpiechu prasujesz a potem zapomnisz wyłączyć urządzenie, system samoczynnie odłączy zasilanie po 10 minutach pozostawania w bezruchu. Model Braun IS 2055 BK pracuje bardzo cicho. Dzięki temu możesz podczas prasowania oglądać ulubiony serial, słuchać muzyki lub rozmawiać z domownikami.

Braun IS 2055 BK stopa

Eloxalowa stopa zapewnia płynny poślizg po tkaninach. Dodatkowo, jest ona dwukrotnie twardsza niż stal nierdzewna, a więc bardziej wytrzymała podczas codziennego użytkowania. Stopa ma kształt 3D FreeGlide, inspirowany kształtem deski snowboardowej, aby zapewnić łatwość manewrów 360° po ubraniach – w przód i w tył, bez zahaczania o guziki i naszyte emblematy. Trzy strefy otworów umożliwiają równomierne rozprowadzanie pary. Innowacyjny design został uhonorowany nagrodą RedDot Award 2018 w kategorii Product Design. Braun dba o Twoją garderobę, jak i wysoki komfort pracy.

Specyfikacja: Braun CareStyle IS 2055 BK

Marka:

Braun

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280336