1 199,99 

Generator pary Braun CareStyle 7 Pro IS7144BK

Szukasz sprawdzonego sposobu na szybkie i efektywne prasowanie? Generator pary Braun IS7286BK to solidna propozycja, którą musisz poznać. Ciśnienie 7 bar i znaczny wyrzut pary to coś, czemu nie oprze się żadne zagniecenie. W trybie podstawowym masz do dyspozycji 125g/min. Gdyby to było za mało, opcja turbo to aż 450g/min. Wartość jest tak znaczna, że łatwo poradzi sobie i z jeansami i grubymi lnianymi spodniami, które całą zimę przeleżały zgięte w szafie. Prasowanie staje się w końcu przyjemne.

BRAUN CareStyle 7 IS7144BK żelazko

Generator pary Braun IS7144BK posiada technologię iCare, która ustawia jedną i pasującą do wszystkich tkanin temperaturę stopy, która dba o odparowanie ubrań. Co więcej, ma on też wyróżniającą się na rynku Technologię Silent, która wycisza pracę pompy i całego urządzenia. Teraz możesz dbać o ubrania jednocześnie oglądając film lub podczas snu Twojego malutkiego dziecka.

BRAUN CareStyle 7 IS7144BK stacja pary

Stopa została zaprojektowana tak, aby nie zahaczać guzików i nie powodować dodatkowych zagnieceń. stworzona jest z eloxalu, co gwarantuje dobry ślizg i szybkie, bezproblemowe przesuwanie. Wygięta tylna krawędź pozwala na wygodne operowanie stopą po każdym materiale. Wygodny uchwyt i izolowana rękojeść dbają o komfort Twojej dłoni. Klips na przewód elektryczny pozwala go ujarzmić i zapobiec jego plątaniu podczas przenoszenia jak i podczas przechowywania w szafie.

Specyfikacja: Braun CareStyle 7 IS7144BK

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280237