449,00 

Generator pary Blaupunkt SSB801

Czyste i wyprasowane ubrania to osobista wizytówka w każdej sytuacji, dlatego nic dziwnego że urządzenie do prasowania znaleźć można prawie w każdym domu. Coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne stacje parowe, które wyróżniają się znacznie większą efektywnością prasowania nawet mocno wygniecionych tkanin. Generator pary Blaupunkt SSB801 jest jednym z nich. Wyrzut pary wynosi do 120 g/min. Jej ciśnienie to 4 bar. Z takimi możliwościami poradzisz sobie płynni z zagnieceniami nawet na grubych tkaninach.

Blaupunkt SSB801 stacja pary

Stacje pary były kiedyś używane wyłącznie przez krawców czy projektantów mody, a od kilku lat znajdują użycie także w gospodarstwach domowych. Model Blaupunkt SSB801 zaprojektowany jest w taki sposób, by spełnić oczekiwania wszystkich użytkowników. Ilość wytwarzanej pary oraz temperaturę stopy można łatwo regulować używając manualnego pokrętła pod rękojeścią i przycisku na panelu stacji bazowej. Zbiornik na wodę pomieści maksymalnie 1 l cieczy, co wystarczy na około 1 godzinę prasowania. Gdy jej zabraknie, masz możliwość dolania w trakcie prasowania. Wymienny filtr antywapienny dba o zwiększenie miękkości wody, aby elementy kamienia nie osadzały się na ogrzewanych elementach generatora.

Blaupunkt SSB801 stopa

Ceramiczna stopa dzięki swoim właściwościom jest jednym z najlepszych materiałów, które są wystawione na częste działanie wysokich temperatur. Stopa ta umożliwia także lekkie przesuwanie się po materiałach, co przyspiesza prasowanie i zwiększa komfort pracy. Jest też odporna na zarysowania. Długi przewód elektryczny umożliwia swobodne ustawienie stacji bazowej w okolicach deski do prasowania. Przycisk spustu pary pozwala generować płynny, ciągły strumień pary bez każdorazowego jego naciskania.

Specyfikacja: Blaupunkt SSB801

Marka:

Blaupunkt

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

4 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

1 l

Produkt:

Generator pary