118,98 

Żelazko Blaupunkt HSI511

Najważniejszą cechą żelazka Blaupunkt HSI511 jest połączenie skuteczności działania z niską ceną. Z mocą 2600 Watt urządzenie nagrzewa się w kilka chwil i potrafi stabilnie podtrzymywać stałą temperaturę, aby szybko rozprostować nawet najtrudniejsze zagniecenia. Pamiętaj też, że taka moc jest mniej ekonomiczna i będzie zużywać znacznie więcej energii elektrycznej. Aby obniżyć pobór prądu, możesz ustawiać nieco niższą temperaturę – a w tym pomoże Ci manualnie obsługiwane pokrętło termostatu.

BLAUPUNKT-HSI511 tlo

Jeśli masz do czynienia z trudnymi zagnieceniami na tkaninach, które są bardzo oporne i nie łatwo je usunąć, to przyda Ci się funkcja wyrzutu pary. Żelazko jest wyposażone w strumień pary o wartości 40g/min, który dzięki wysokiej mocy jest generowany bez przerw. W razie potrzeby możesz użyć funkcji dodatkowego wyrzutu pary w ilości 140 g/min, aby prasować z większą skutecznością.

BLAUPUNKT-HSI511 tlo2

Urządzenie charakteryzuje się długim przewodem elektrycznym – o długości 2 m. Pozwala on na swobodne manewrowanie stopą w trakcie prasowania. Zbiornik na wodę to pojemność aż 300 ml, czyli tyle co duża szklanka. Dzięki temu pary wystarcza na długi czas pracy Górna część zbiornika jest przezroczysta, przez co możesz ciągle kontrolować poziom wody. Otwór wlewowy jest duży, co zapobiega niechcianemu i problematycznemu rozlewaniu wody.

Specyfikacja: Blaupunkt HSI511

Marka:

Blaupunkt

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901750505454