299,99 

Generator pary Black&Decker BXSS2200E

Poskrom moc pary i wykorzystaj ja tam, gdzie potrzebujesz tego najbardziej – na walkę z niesfornymi i trudnymi zagnieceniami na ubraniach. Generator pary Black&Decker BXSS2200E mały, a skuteczny pomocnik o mocy 2200 W i sile wytwarzania pary w ilości 120 g/min. Maksymalne ciśnienie to 5 bar, a takie parametry umożliwią wyprasowanie większości fałd i niechcianych kresek na Twojej garderobie. Sprawdź na własnej skórze… a raczej udowolnym braniu!

BLACK&DECKER BXSS2200E _2

Stopa modelu Black&Decker BXSS2200E jest ceramiczna – czyli najczęściej polecana i stosowana stopa pośród wszystkich stacji pary dostępnych na rynku. Otwory parowe są ułożone szeregowo w jej górnej części, przez co para jest wtłaczana we włókna tkanin gdy tylko się z nimi zetknie. Temperaturę ustawisz manualnie, za pomocą pokrętła termostatu. Lampa kontrolna poinformuje się kiedy stopa będzie na tyle ciepła by rozpocząć prasowanie.

BLACK&DECKER BXSS2200E _3

Omawiany model jest niewielki i ma ergonomiczny kształt. Profilowana rączka zapewnia dodatkową wygodę i bezpieczeństwo w trakcie przenoszenia urządzenia. Praktyczne miejsce na przewód umożliwia zakręcenie go dookoła stacji bazowej, co zapobiega plątaniu się. Przewód parowy ma długość 1,8 m, więc daje wystarczająco dużo przestrzeni na ruchy dłoni podczas pracy – nawet gdy wygładzasz długie suknie balowe lub zasłony. Prasuj tak jak lubisz.

Specyfikacja: BlackDecker BXSS2200E

Marka:

Black & Decker

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8432406180017