129,99 

Żelazko Beko SIM3124D

Żelazko Beko SIM3124D pomoże Ci łatwo wyprasować nawet duży stos ubrań. Dzięki mocy 2400 W migiem się nagrzeje i gdy będzie gotowe do rozpoczęcia pracy, to zasygnalizuje to poprzez zgaszenie kontrolki świetlnej. Dzięki generowaniu pary w ilości 40 g/min łatwo znikną wszelakie zmarszczki i fałdy, a dzięki dodatkowemu wyrzutowi 145 g/min bez problemu wyprasujesz nawet grube tkaniny.

Beko SIM3124D żelazko parowe

Żelazko Beko SIM3124D dzięki silnemu wyrzutowi pary umożliwia skuteczne prasowanie w pionie. Ta metoda sprawdzi się najlepiej do prasowania tkanin z falbankami lub delikatnych, np. satynowych, ponieważ zapewni odpowiednie efekty wygładzenia bez konieczności bezpośredniego kontaktu z prasowaną tkaniną. Funkcję zraszania, użyjesz do nawilżenia sztywnych lub mocno wygniecionych materiałów, by jeszcze mocniej i głębiej rozluźnić ich włókna.

Beko SIM3124D stopa

Stopa to aluminiowa płyta z powłoką Exolium, która sprawia że stopa płynie sunie po każdej tkaninie oraz gwarantuje wysoką odporność na zarysowania. Co więcej, wykazuje ona wysoką przewodność cieplną, co gwarantuje optymalny rozkład temperatury i rozprowadzenie jej po całej powierzchni prasowania. Otwory parowe są ulokowane po bokach stopy, z kondensacją na czubku, aby ułatwić prasowanie wąskich powierzchni.

Żelazko Beko SIM3124D posiada duży zbiornik na wodę, bo aż 380 ml. Taka pojemność zabezpiecza wyważony balans między wystarczającą ilością wody aby zapewnić długie prasowanie a niewielkim ciężarem całego urządzenia, potrzebnego do wygodnego prasowania. Funkcja SelfClean to system autoczyszczenia, który zapewnia kompletne czyszczenie wewnętrznych podzespołów, by zapewnić ich dobry stan i zawsze silny wyrzut pary.

Specyfikacja: Beko SIM3124D

Marka:

Beko

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

145 g/min

Pojemność zbiornika:

240 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8690842220654