129,99 

Żelazko Beko SIM3124D

Żelazko Beko SIM3124D pomoże Ci łatwo wyprasować nawet duży stos ubrań. Dzięki mocy 2400 W migiem się nagrzeje i gdy będzie gotowe do rozpoczęcia pracy, to zasygnalizuje to poprzez zgaszenie kontrolki świetlnej. Dzięki generowaniu pary w ilości 40 g/min łatwo znikną wszelakie zmarszczki i fałdy, a dzięki dodatkowemu wyrzutowi 145 g/min bez problemu wyprasujesz nawet grube tkaniny.

Beko SIM3124D żelazko parowe

Żelazko Beko SIM3124D dzięki silnemu wyrzutowi pary umożliwia skuteczne prasowanie w pionie. Ta metoda sprawdzi się najlepiej do prasowania tkanin z falbankami lub delikatnych, np. satynowych, ponieważ zapewni odpowiednie efekty wygładzenia bez konieczności bezpośredniego kontaktu z prasowaną tkaniną. Funkcję zraszania, użyjesz do nawilżenia sztywnych lub mocno wygniecionych materiałów, by jeszcze mocniej i głębiej rozluźnić ich włókna. Żelazko Beko SIM3124D posiada duży zbiornik na wodę, bo aż 380 ml. Taka pojemność zabezpiecza wyważony balans między wystarczającą ilością wody aby zapewnić długie prasowanie a niewielkim ciężarem całego urządzenia, potrzebnego do wygodnego prasowania. Funkcja SelfClean to system autoczyszczenia, który zapewnia kompletne czyszczenie wewnętrznych podzespołów, by zapewnić ich dobry stan i zawsze silny wyrzut pary.

Beko SIM3124D stopa

Stopa to aluminiowa płyta z powłoką Exolium, która sprawia że stopa płynie sunie po każdej tkaninie oraz gwarantuje wysoką odporność na zarysowania. Co więcej, wykazuje ona wysoką przewodność cieplną, co gwarantuje optymalny rozkład temperatury i rozprowadzenie jej po całej powierzchni prasowania. Otwory parowe są ulokowane po bokach stopy, z kondensacją na czubku, aby ułatwić prasowanie wąskich powierzchni.

Specyfikacja: Beko SIM3124D Ceramic

Marka:

Beko

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

145 g/min

Pojemność zbiornika:

240 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8690842220654