429,00 

Generator pary Beko SGA7126P

Stacje parowe jeszcze jeszcze jakiś czas temu były używane jedynie w profesjonalnych zakładach krawieckich lub sklepach odzieżowych. Jednakże dzięki wysokiej skuteczności działania coraz częściej można je znaleźć w każdym domu. Codzienne prasowanie staje się łatwiejsze i skuteczniejsze, a czas spędzony przy desce do prasowania jest znacznie skrócony. Generator pary Beko SGA7126P umożliwia Ci korzystanie z silnego wyrzutu pary w wysokości 110g/min i ciśnienia 6 barów. To połączenie zadziała również na grubych tkaninach.

BEKO SGA7126P generator pary

Omawiany model jest lekki, poręczny i nie stanowi problemu podczas przenoszenia jak i przechowywania. Praktyczny klips na kabel sprawia, ze przewód masz zawsze pod kontrolą i unikasz jego plątania się. Zbiornik na wodę ma pojemność 1 l. Aby zachować dobry stan urządzenia, warto używać wody destylowanej lub wody kranowej przefiltrowanej przez dzbanek typu Brita lub Dafi.

generatora został zaprojektowany tak, aby twoja niechęć do prasowania wyparowała w mgnieniu oka. Model ten jest wyposażony w unikalną powierzchnię Eloxium Plus, która wyróżnia się doskonałą przewodnością cieplną, optymalnym rozkładem temperatury na powierzchni prasowania, świetnym poślizgiem, wysoką odpornością na zarysowania i nieprzywieraniem do ubrań bez względu na okoliczności.

BEKO SGA7126P stopa

Regulacja temperatury jest elektroniczna, przez co unikasz ryzyka omyłkowego ustawienia zbyt wysokiej temperatury i przypalenia odzieży. Powierzchnia prasująca jest ceramiczna – a to oznacza wysoką wytrzymałość nawet podczas długotrwałego prasowania, równomierne rozprowadzanie ciepła i dobry ślizg. Otwory parowe umieszczone po bokach stopy dbają o to, aby już na samym początku prasowania każdy centymetr tkaniny został zwilżony.

Specyfikacja: Beko SGA7126P

Marka:

Beko

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

110 g/min

Para dodatkowa:

110 g/min

Pojemność zbiornika:

1 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8690842054686