429,00 

Generator pary Beko SGA7126P

Stacje parowe jeszcze jeszcze jakiś czas temu były używane jedynie w profesjonalnych zakładach krawieckich lub sklepach odzieżowych. Jednakże dzięki wysokiej skuteczności działania coraz częściej można je znaleźć w każdym domu. Codzienne prasowanie staje się łatwiejsze i skuteczniejsze, a czas spędzony przy desce do prasowania jest znacznie skrócony. Generator pary Beko SGA7126P umożliwia Ci korzystanie z silnego wyrzutu pary w wysokości 110g/min i ciśnienia 6 barów.

BEKO SGA7126P generator pary

Omawiany model jest lekki, poręczny i nie stanowi problemu podczas przenoszenia jak i przechowywania. Praktyczny klips na kabel sprawia, ze przewód masz zawsze pod kontrolą i unikasz jego plątania się. Zbiornik na wodę ma pojemność 1 l. Aby zachować dobry stan urządzenia, warto używać wody destylowanej lub wody kranowej przefiltrowanej przez dzbanek typu Brita lub Dafi.

BEKO SGA7126P stopa

Regulacja temperatury jest elektroniczna, przez co unikasz ryzyka omyłkowego ustawienia zbyt wysokiej temperatury i przypalenia odzieży. Powierzchnia prasująca jest ceramiczna – a to oznacza wysoką wytrzymałość nawet podczas długotrwałego prasowania, równomierne rozprowadzanie ciepła i dobry ślizg. Otwory parowe umieszczone po bokach stopy dbają o to, aby już na samym początku prasowania każdy centymetr tkaniny został zwilżony.

Specyfikacja: Beko SGA7126P

Marka:

Beko

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

110 g/min

Para dodatkowa:

110 g/min

Pojemność zbiornika:

1 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8690842054686