275,99 

Żelazko Beko SIM8130V

Szukasz porządnego sprzętu, który zagwarantuje Ci solidne prasowanie każdego dnia? Poznaj żelazko Beko SIM8130V, które charakteryzuje się świetnymi parametrami jak i nowoczesnymi funkcjami, które przydadzą się w wielu sytuacjach. Moc to 3000Watt. Strumień ciągłej pary to solidne 55g/min do codziennego wygładzania niewielkich zagnieceń, a do ciężkich przypadków boost wynosi aż 270g/min.

Beko SIM8130V ustawienia

Manualne pokrętło umożliwi Ci szybkie i wygodne ustawienie pożądanej temperatury stopy. Dzięki nadrukowanym podpowiedziom temperatura zawsze będzie odpowiednia do tkaniny którą zamierzasz zaraz wyprasować. Możesz też decydować o intensywności dodatkowej pary a w naprawdę trudnych przypadkach skorzystać ze spryskiwacza. Dobrą wiadomością jest też fakt, że model ten umożliwia prasowanie w pionie, czyli ubrań które wiszą na wieszaku, a nie leżą na desce. Nie chcesz widzieć białych lub brązowych osadów wyrzucanych razem z parą na Twoje ubrania? Z modelem tym ich nie zobaczysz. Beko SIM8130V ma wbudowaną funkcję samoczyszczenia. Jednym kliknięciem możesz uruchomić zwiększony wyrzut pary, którego siła powoduje odklejanie się ewentualnych osadów z komory parowej i ich bezpieczne usuniecie poza urządzenie. Regularne uruchamianie tej funkcji pozwala zachować dobry stan urządzenia i zagwarantować bezpieczeństwo Twoim tkaninom.

Beko SIM8130V prasowanie

Żelazko Beko SIM8130V ma ceramiczną stopę SoftGlide, która harmonijnie daje się prowadzić po różnych materiałach – opornym jeansie, jak i delikatnej satynie. Powłoka ta jest silna i trwała, a gdy przesuniesz nią po guzikach, to nic się nie stanie. O żadnych zarysowaniach lub uszkodzeniach w ogóle nie ma mowy. Otwory parowe są rozmieszczone po bokach, przez co włókna są najpierw zwilżane, a potem oddziałuje na nie ciepło stopy, co ułatwia proces prasowania.

Specyfikacja: Beko SIM8130V Future Iron

Marka:

Beko

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

270 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8690842518577