Ariete 6235 Steam Iron Ceramic

4.5

Expert ScoreCzytaj opinie

89,49 

Żelazko Ariete Steam Iron Ceramic 6235

Szukasz prostego urządzenia do prasowania codziennych, niewymagających tkania? Nie trzeba wydawać fortuny, aby prasowanie było skuteczne. Żelazko Ariete 6235 Steam Iron Ceramic z dużą mocą 2000 Watt i strumieniem pary w ilości 140 g/min sprawia że prasowanie jest szybkie i łatwe, a usuwanie zagnieceń skuteczne w każdych warunkach.

Ariete 6235 żelazko

Urządzenie oferuje wiele funkcji dla optymalnego dopasowania pracy: manualne ustawienie temperatury stopy, regulację pary oraz niezastąpiony spryskiwacz. Dzięki zmiennemu poziomowi pary możesz mieć pewność, że wyeliminujesz zagniecenia, a nie zmoczysz zbytnio i nie zniszczysz tkaniny. Przewód zasilający długi na 2 metry sprawia, że użytkowanie i codzienna obsługa sprzętu jest niezwykle łatwa i wygodna. Jeżeli masz w kranie twardą wodę, to podczas jej podgrzewania na ściankach kanalików parowych może osiadać osad z wody. Zakamienienie podzespołów może obniżyć skuteczność wytwarzania pary a nawet uszkodzić urządzenie, dlatego warto regularnie usuwać wszystkie cząsteczki kamienia. Zdecydowanie ułatwi Ci to funkcja samooczyszczania, która po włączeniu specjalnego trybu, powoduje wyrzucanie pod zwiększoną siłą pary razem ze wszystkimi zanieczyszczeniami.

Ariete 6235 ustawienia

Ariete 6235 Steam Iron Ceramic to żelazko wyposażone w trwałą i odporną na zarysowania stopę ze stali nierdzewnej. Stopa nie ulega zabrudzeniu a także nie przywiera, nawet do cienkich i delikatnych tkanin. Ma ona świetne właściwości ślizgowe i wykazuje wysoką odporność na wysokie temperatury. To również model, który możesz intensywnie eksploatować, ponieważ nie ulega on przegrzaniu.

Specyfikacja: Ariete 6235 Steam Iron Ceramic

Marka:

Ariete

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

?

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8003705114265