535,00 

Generator pary Zelmer ZIS5400 Aqua Steam

Chcesz korzystać z możliwości stacji pary, ale nie chcesz tracić majątku na jego zakup? Poznaj ekonomiczny ale skuteczny generator pary Zelmer Aqua Steam ZIS5400. Tworzona para ma intensywność 12 lub nawet 320 g/min gdy zdecydujesz się na ciągły boost. Ciśnienie to 6 bar, a więc masz pewność, że para zostanie wtłoczona na wskroś materiałów, nawet tych grubszych jak sztruks czy puszysta wełna. Termostat obsłużysz ręcznie, ustawiając temperaturę jaką chcesz.

Generator-pary-ZELMER-ZIS5400-Aqua-Steam-Skos-tyl

Prasowanie staje się odczuwalnie łatwiejsze i szybsze dzięki stopie Perfect Glide, która jest ceramiczna. Technologia ceramiczna od dawna jest uznawana za wytrzymałą, zahartowaną, przez co odporną na zadrapania. Jednocześnie jest w stanie i równomiernie rozprowadzać ciepło, co pozwala skutecznie wygładzać każdą swoją częścią, np. wąskich powierzchni samym czubkiem. Poczuj, jak łatwo można zadbać o wygląd garderoby.

Generator-pary-ZELMER-ZIS5400-Aqua-Steam-Stopa

Generator pary Zelmer Aqua Steam ZIS5400 dba o Twoje ubrania w każdych warunkach. Gdy chcesz wyprasować spódniczkę z plisami lub falbankami, możesz pozostawić ją na wieszaku, a generatora użyć w pionie. System antywapienny Anti-Calc działa cały czas, skutecznie uniemożliwiając przywieranie kamienia do metalowych elementów urządzenia. Jako rezultat masz zapewnioną bezawaryjność, intensywny strumień pary i perfekcyjnie wygładzone ubrania przez długi czas.

Specyfikacja: ZELMER ZIS5400 Aqua Steam

Marka:

Zelmer

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

320 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5908269356263