146,75 

Parownica Zelmer Perform ZGS1700

Rozkładanie deski do prasowania i konieczność dźwigania ciężkiego żelazka nie kojarzą Ci się zbyt dobrze? Poszukujesz nowoczesnego rozwiązania, które pozwoli Ci tego uniknąć? Poznaj parownicę Zelmer ZGS1700 Perform, która umożliwia wygodne prasowanie w pionie, czyli ubrań powieszonych na zwykłym wieszaku. Wystarczy je naciągnąć, a potem zwilżyć parą, aby wyprostować różne fałdy i zmarszczki. Moc urządzenia to 1700 Watt, a strumień pary wynosi 30 g/min.

Zelmer ZGS1700 Perform parownica

Sprzęt nagrzewa się do maksymalnej temperatury i wytwarza pierwszą dawkę pary w czasie do 40 sekund. Dzięki temu w błyskawicznym tempie możesz rozpocząć wygładzanie i nadać swoim ubraniom piękny, zadbany wygląd. Do grubszych tkanin możesz skorzystać ze specjalnej szczotki, która została umieszczona w zestawie. Szczotka ta ułatwia przenikanie pary w strukturę włókien, a przez to szybsze i lepsze wygładzanie. Model ten jest lekki, bo waży niecały kilogram. Parownica Zelmer ZGS1700 dzięki działaniu gorącej pary usuwa do 99,99% bakterii, wirusów i alergenów z tkanin, przez co będzie świetnym rozwiązaniem dla alergików oraz osób wysoko ceniących sobie czystość i higienę. Używając jej możesz nadać perfekcyjną czystość dla firanek, pościeli, kocyków dziecięcych jak i pluszowego legowiska swojego psa. Ważne jest, że te efekty osiągnie neutralna, czysta para, bez dodatku żadnych sztucznych i chemicznych detergentów.

Zelmer ZGS1700 Perform zbiornik

Zbiornik na wodę ma 220 ml pojemności i zapewnia optymalną ilość wody potrzebną do wyprasowania standardowej ilości odzieży z jednego prania. Zbiornik jest wyjmowany, a więc łatwo możesz uzupełniać poziom wodę nawet w trakcie prasowania. Co więcej, parownica Zelmer ZGS1700 Perform posiada wbudowaną funkcję strażaka, której działanie polega na automatycznym wyłączeniu urządzenia w przypadku dłuższej bezczynności. Nie musisz się już więcej zamartwiać, czy zapomniałaś o wyłączeniu sprzętu.

Specyfikacja: Zelmer ZGS1700 Perform

Marka:

Zelmer

Moc:

1700 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5908269346325