49,99 

Żelazko Vesta ESI01N

Żelazko Vesta ESI01N to jeden z przedstawicieli segmentu prostych, ekonomicznych, ale wciąż skutecznych urządzeń do prasowania ubrań. Duża moc 2000 Watt gwarantuje, że metalowa stopa szybko się nagrzewa. Dodatkowo, wysoka moc dba również o to, aby ciepło było na bieżąco podtrzymywane przez cały okres użycia produktu. Wyrzut pary dodatkowo nawilża włókna i przyspiesza ich prostowanie. Model ten jest niezwykle lekki, co podnosi komfort użycia.

Vesta ESI01N — kopia

Różne rodzaje tkanin wymagają różnego podejścia i odpowiedniej pielęgnacji. Ręcznie ustawianie temperatury stropy da Ci kontrolę nad parametrami urządzenia i pewność, że wszystkie fałdy zostaną skutecznie wyprostowane, a ubranie nie zostanie zniszczone. Kolejne pokrętło pomoże Ci dobrać odpowiedni strumień pary, tak aby zwilżyć tkaninę i przyspieszyć jej prasowanie, ale by jednocześnie jej nie przemoczyć.

Vesta ESI01N ustawienia

Ważnych komponentem w każdym urządzeniu prasującym jest stopa. Żelazko Vesta ESI01N ma wyprofilowaną i wytrzymałą metalową stopę, która jest odporna na rdzewienie nawet pomimo częstego kontaktu z wodą. Zwężająca się ku górze stopka posiada ma otworów parowych, które pomogą zwilżyć nawet wąskie fragmenty odzieży. Ważnym aspektem jest też funkcja prasowania w pionie – jeśli chcesz wyprasować firanki i zasłony, to wykorzystaj funkcję pionowego wyrzutu pary bez dotykania materiału. Możliwość ta zapobiega wyświecaniu włókien, przez co możesz ją użyć także do wygładzania marynarek i płaszczy.

Specyfikacja: Vesta ESI01N

Marka:

Vesta

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

?

Para dodatkowa:

?

Pojemność zbiornika:

?

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837830315