2 699,00 

Automatyczna szafa parowa TEFAL Care For You YT3040

Automatyczne urządzenie 3w1 redukuje wysiłek wygładzania tkanin do totalnego minimum. Tefal Care For You YT3040 zapewnia Ci suszenie wilgotnych ubrań, ich wygładzanie i dezynfekcję. Z jego pomocą dosuszysz grube, gęste tkaniny, których nie można położyć na ciepłym kaloryferze, a ewentualne dosychanie na rozwiniętej lince mogłoby trwać kilka dni. W 10 min jesteś w stanie wygładzić wszystkie zagniecenia z koszul, bluzek, jeansów i wielu innych materiałów. Wszystko to bez jakichkolwiek dodatków i chemikaliów.

Tefal YT3040 wygładzanie

Tefal YT3040 posiada 2 programy wygładzania garderoby: 10 minutowy do cienkich tkanin i 30 minutowy do grubszych materiałów. Specjalne klipsy dołączone do zestawu można zawiesić na końcach odzieży, aby ją dodatkowo dociążyć i jeszcze bardziej ją wyprostować. Program dezynfekcji usunie zapach tytoniu lub perfum nawet z grubych swetrów. Nie chcesz prać zimowej kurtki? Prezentowane urządzenie także sobie z nią poradzi, abyś mogła się cieszyć perfekcyjną świeżością swojej garderoby. Tefal YT3040 jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin i domowych tekstyliów. Używając go nie ma żadnego ryzyka przypalenia lub skurczenia się tkanin. Możesz w nim dbać o jedwabne bluzki, wełniane swetry, grube, zimowe płaszcze. Chcesz wydezynfekować pluszowe zabawki swojego dziecka? Podusię na której śpi, aby pozbyć się alergenów? Z tym także nie będzie problemu. Automatyczna szafa Tefal YT3040 jest obsługiwana za pomocą pilota. Siedzisz na kanapie, oglądasz film i nie chcesz podczas kluczowej akcji wstawać i ustawić nowy program lub przedłużyć poprzedni? Z pilotem możesz zdalnie zmienić ustawienia szafy.

Tefal YT3040 steamer

Wysokość szafy po rozłożeniu to 92 cm, a więc zmieści nawet długi płaszcz. Możesz ją wygodnie rozkładać i składać, oszczędzając sporo miejsca gdy go nie używasz. Dzięki 4 kółkom urządzenie łatwo przesuwać. Pojemnik na wodę pomieści jej aż 2 litry. Jest wyjmowany, a więc pozwala na swobodne, wygodne korzystanie, bez przymusu częstego uzupełniania poziomu wody. Cicha praca, nie zakłócająca zwykłej rozmowy, pozwala zadbać o świeżość garderoby nie zakłócając domownikom innych czynności. W zestawie znajdziesz 2 wieszaki, 12 klipsów i pojemnik na klipsy aby się nie pogubiły.

Specyfikacja: Tefal YT3040 Care For You

Marka:

Philips

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040083130