Tefal FV4913 Ultragliss

7.6

Expert ScoreCzytaj opinie

Żelazko Tefal FV4913 Ultragliss

Prasuj szybko i komfortowo! Stałe wytwarzanie pary na poziomie do 40 g/min rozluźnia włókna i ulepsza wydajność i szybkość prasowania. Wobec trudnych i grubych tkanin zastosuj dodatkowe, zwiększone uderzenie pary, aby usunąć najbardziej oporne zagniecenia. Uderzenie pary o takiej mocy poradzi sobie nawet z odświeżaniem wymagajacych tkanin podczas prasowania w pionie i doprowadzi ubrania do pożądanej formy.

TEFAL-Ultragliss-FV4913 zelazko
Technologia stopy Durilium łączy w sobie 3 ważne zalety: dobry ślizg po tkaninach bez zahaczania dla szybkiego i bezproblemowego prasowania, odpowiednią dystrybucję pary dzięki dużej ilości otworów na całej powierzchni stopy oraz czubku oraz wysoką odporność na wszelakie zarysowania – nawet przy kontakcie z metalowymi częściami garderoby.
TEFAL-Ultragliss-FV4913 zelazko parowe

Wysoka moc żelazka Tefal FV4913 UltraGliss sprawia, że stopa bardzo szybko się nagrzewa i urządzenie jest gotowe do prasowania w kilkanaście sekund po uruchomieniu. Omawiany model ma moc aż 2500 Watt. Funkcja Anti Drip zapobiega niechcianym wyciekom wody przez otwory parowe, a funkcja Auto Off zadba o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, by nie przypalić tkanin.

Specyfikacja: Tefal FV4913 Ultragliss

Marka:

Tefal

Moc:

2500 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

150 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040078952