198,00 

Parownica Tefal Pure Pop DT2022

Czy parownica musi być mała i niepraktyczna albo za duża, toporna i nudna? Nie! Parownica Tefal DT2022 Pure Pop w ergonomicznym kształcie i wesołym kolorze udowadnia, że wygładzanie ubrań może skuteczne i stanowić niezłą zabawę. Jej moc to 1300 Watt, więc szybko się nagrzewa i przygotowuje pierwszą partię pary. Wyrzut to 20 g/min – wystarczająco, aby odświeżyć lub nadać ostateczne poprawki Twoim ubraniom tuż przed wyjściem z domu kilkoma prostymi ruchami ręki.

tefal-pure-pop-dt2022_2

Zbiornik na wodę ma pojemność 70 ml – to nie za wiele, ale dzięki temu nawet mimo wygładzania sporej ilości ubrań podczas jednej sesji, Twoja ręka nie będzie potem bolała. Kształt głowicy jest tak zaprojektowany, aby maksymalnie zwiększyć ilość wtłaczanej pary w wybrany fragment tkaniny. Płytka parowa jest ma 9 otworów, które dbają o prawidłową dystrybucję pary. Stemaera możesz używać w pionie jak i poziomie, bez ryzyka wycieku wody.

tefal-pure-pop-dt2022_3

Innowacyjna funkcja pozwala na odwracanie nakładki stronami. Gładka strona jest idealna do bezpośredniego wygładzania tkanin. Aksamitna strona spełnia natomiast 2 role: dba o to, aby materiał nie został wyświecony ani zniszczony oraz zbiera ewentualne włosy, sierść i inne paproszki z powierzchni Twoich ubrań. Teraz masz 2 czynności w 1, a Twoja garderoba jest idealnie wypielęgnowana. Dzięki ergonomicznej konstrukcji parownica Tefal DT2022 Pure Pop sprawdzi się w domu jak i w podróży. Kup i przekonaj się sama.

Specyfikacja: Tefal Pure Pop DT2022

Marka:

Tefal

Moc:

1300 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

70 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040088517