143,74 

Parownica Tefal Origin Travel DT1020

Wybierasz się w podróż i potrzebujesz ultra kompaktowego steamera, aby w każdych warunkach móc cieszyć się zadbanym wyglądem swojej ulubionej sukienki? Poznaj parownicę Tefal Origin Travel DT1020. Moc 1200 Watt sprawia, że urządzenia nagrzewa się już w 25 sekund. Taka moc jest też odpowiednia, by zapewnić nieprzerwany wyrzut pary w ilości 20 g/min przez całą sesję wygładzania. Teraz jednym prostym ruchem ręki odświeżysz bluzki, sukienki i spodenki.

tefal-origin-travel-dt10202

Zbiornik na wodę ma pojemność jedynie 70 ml – czy to dużo czy mało? To zależy od sytuacji. W domu faktycznie wystarczy na wygładzenie zaledwie kilku ubrań, ale pakując ją do walizki i zabierając na wyjazd, docenisz, że nie zabiera za dużo miejsca. Wielkim plusem jest też składana głowica, która sprawia, że kształt steamera jest jeszcze bardziej ergonomiczny i poręczny.

tefal-origin-travel-dt10203

Parownica Tefal DT1020 Origin Travel daje możliwość odświeżania odzieży z różnych materiałów, ale do czego zliczają się także domowe tekstylia, jak tapicerowane sofy, fotele czy materace z łóżek. Gorąca para usuwa nieprzyjemne zapachy, zabija bakterie i wirusy oraz wspomaga czyścić np. rolety. Tyle zastosowań w jednym małym urządzeniu! Dodatkowa nasadka ma za zadanie zbierać sierść, włosy i inne drobne nieczystości, aby Twoje ubrania były zadbane na każdym froncie.

Specyfikacja: Tefal Origin Travel DT1020

Marka:

Tefal

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

70 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040089842