Tefal FV9785 Ultimate Anti-Calc

7.9

Expert ScoreCzytaj opinie

449,00 

Żelazko Tefal Ultimate Anti-Calc FV9785

Masz problem z usuwaniem zagnieceń z ubrań? Żelazko FV9785 stanie się Twoim najlepszym pomocnikiem, bo skutecznie i szybko usunie wszystkie zagniecenia. Dzięki jego działaniu nawet najbardziej wymięte tkaniny zyskają schludny, zadbany wygląd. Moc urządzenia jest potężna – wynosi aż 3000 Watt, przez to będzie w stanie szybko reagować na zmiany ustawień temperatury jak. Wyrzut pary jest również imponujący – 55 g/min w opcji ciągłej i do 230 g/min w trybie uzupełniającym.

Tefal FV9785 żelazko

Uchwyt jest ergonomiczny i daje wygodne prowadzenie. Szeroki, profilowany przycisk na czole rękojeści służy do szybkiego uruchomienia dodatkowego strumienia pary. Poniżej znajduje się przełącznik który pomaga ustawić preferowaną ilość pary. Z kolei pod spodem rękojeści umieszczono przycisk do uruchomienia spryskiwacza. Delikatnej mgiełce wody rozpylonej na ubranie podda się każde zagniecenie. Duża siła pary umożliwi również efektywne prasowanie w pionie, bez dotykania włókien aby ich nie wyświecić. Funkcja ta jest bardzo przydatna do odświeżania garniturów i marynarek. Prasuj szybko, skutecznie i higienicznie! Jeżeli woda, którą wlewasz do żelazka by wytworzyć z niej parą, jest twarda to znaczy że zawiera szkodliwe cząsteczki kamienia. Szkodliwe dlatego, że osiadając na delikatnych częściach i podzespołach zakamieniają je i obniżają ich efektywność. Sytuacja ta negatywnie wpływa na stan urządzenia. Co więcej, odrywające się cząsteczki kamienia mogą brudzić prasowane ubrania. Na szczęście model Tefal FV9875 posiada szufladkę CalcCollector, która wychwytuje i gromadzi osady wapienne.

Tefal FV9785 odkamienianie

W żelazku Tefal FV9785 Ultimate Anti-Calc zastosowana została opatentowana powłoka Durilium AirGlide AutoClean – jest to jakościowe pokrycie stopy ceramicznej, które daje lekki, bezproblemowy ślizg i wysoką odporność na zarysowania i zabrudzenia. Profilowany kształt stopy i duża ilość otworów parowych wspomagają precyzyjną dystrybucję i wtłaczanie pary, nawet na małych i wąskich powierzchniach, np. mankiety lub kołnierzyki.

Specyfikacja: Tefal FV9785 Ultimate Anti-Calc

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040065174