251,14 

Żelazko Tefal Freemove Air FV6520

Możesz zapomnieć o plątającym się, za krótkim kablu. Bezprzewodowe żelazko Tefal Freemove Air FV6520 zapewnia pełną swobodę ruchów, a przez to najwyższy komfort użytkowania podczas długich sesji prasowania. Maksymalny wyrzut pary to 50 gram na minutę w trybie bazowym oraz do 250 gram na minutę w trybie na żądanie, gdy chcesz go jednostkowo użyć do trudniejszych zagnieceń. Moc dochodzi do 2800 Watt. Aby bezprzewodowe żelazko Tefal FV6520 Freemove Air działało poprawnie, należy umieszczać stopę w stacji w przerwach między jej używaniem, ponieważ stopa nagrzewa się tylko podczas kontaktu z bazą.

Tefal FV6520 żelazko

Urządzenie nagrzewa się 11 sekund. W tym czasie możesz swobodnie rozłożyć lub zmienić ułożenie ubrania na desce. Po naładowaniu masz 25 sekund skutecznego prasowania. Zielona lampka poinformuje Cię kiedy znowu będzie odpowiednio nagrzana i gotowa do pracy. Gdy ponownie dopasujesz pozycję ubrania, żelazko jest już naładowane i możesz ruszać! Stopa posiada wiele kanalików parowych, a przez to gwarantuje skuteczne rozprowadzanie pary na czubku i po bokach. Powłoka to znana i uznana Durilium AirGlide, najlepsza spośród powłok od francuskiego producenta. Umożliwia ona gładki ślizg, brak zahaczeń i brak przypalania na prasowanych materiałach. Takie zalety umożliwiają szybkie i dokładne wygładzanie garderoby. Zbiornik na wodę zmienności jej 250 ml. Zbiornik jest półprzezroczysty i w każdym momencie możesz zerknąć i sprawdzić jaki jest poziom wody, aby w odpowiednim momencie ja uzupełnić. Otwór wlewowy jest szeroki, przez co unikniesz rozlewania wody po bokach urządzenia. Urządzenie niestety nie posiada wbudowanego systemu antywapiennego, dlatego najlepiej korzystać z wody destylowanej.

Tefal FV6520 ustawienia

Lekkie i zwrotne żelazko Tefal FV6520 Freemove Air gwarantuje efektywne sesje prasowania bez ograniczeń, zapewniając dużą swobodę ruchów i wysoki komfort działania. Stacja bazowa została dostosowana do naturalnego odruchu podczas prasowania, aby zapewnić jak najbardziej dogodną obsługę i komfortowe sesje prasowania nawet dużych, kłopotliwych tkanin. Funkcja strażaka odetnie prąd i przestanie nagrzewać stopę, jeżeli przez kilka minut nie będziesz nią poruszać.

Specyfikacja: Tefal FV6520 Freemove

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

250 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040064832