137,97 

Żelazko Tefal FV1844 Maestro

Jak sama nazwa wskazuje, żelazko Tefal Access FV1844 Maestro to wirtuoz prasowania i to za niską cenę. Połączenie niskiej ceny zakupu i przyzwoitych parametrów da Ci spore zadowolenie. Wytwarzana para to 35 g/min w opcji podstawowej. Gdy tylko położysz stopę w poziomie, uruchomi się automatyczny strumień. umożliwia szybko wyprasować sporą liczbę ubrań. W usuwaniu trudnych zagnieceń przyda Ci się dodatkowy wyrzut pary z mocą 90 g/min, który łatwo uruchomisz palcem wskazującym klikając na specjalny przycisk. Moc urządzenia to 2000 Watt.

Tefal FV1844 prasowanie

Za pomocą ergonomicznego pokrętła wyznaczysz pożądaną temperaturę stopy. Nadrukowana instrukcja podpowiada jakiego poziomu ciepła i intensywności pary możesz oczekiwać przy danych ustawieniach. Na szczególne wyzwania w walce z silnymi zagnieceniami do dyspozycji masz spryskiwacz. Niewielka ilość wody spryskana bezpośrednio na tkaninę przyspieszy prostowanie włókien.Lampka kontrolna będzie Ciebie na bieżąco informować kiedy stopa jest nagrzewana, a kiedy jest gotowa do pracy. Model Tefal FV1844 Maestro nie posiada specjalistycznego systemu antywapiennego, ale ma równie przydatną funkcję samoczyszczenia. Dzięki niej nadal możesz korzystać z wody kranowej do generowania pary, bez uszczerbku na skuteczności prasowania. Zbiornik jest całkiem spory, bo zmieści 250 ml wody. W zupełności wystarczy na wyprasowanie kompletu ubrań na następny dzień do pracy.

Tefal FV1844 stopa

Opracowana przez Tefal powłoka Easy Gliding ma dobre właściwości ślizgowe i jest bardzo wytrzymała. Stopa nie brudzi się i nie obniża swoich zalet mimo upływu czasu. Zapewnia optymalną ilość pary, wyrzucaną przez wiele otworów parowych o różnej wielkości. Kanaliki są rozmieszczone na całej powierzchni, przez co umożliwiają pełniejsze rozprowadzanie pary. Wyprofilowana końcówka z zagęszczonymi kanalikami ułatwia dotarcie i wyprasowanie wąskich przestrzeni między guzikami.

Specyfikacja: Tefal FV1844 Maestro

Marka:

Tefal

Moc:

2350 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

115 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040069752