100,71 

Żelazko Tefal Virtuo FV1713

Szukasz prostego, łatwego w obsłudze urządzenia do prasowania za niewysoką cenę? Sprawdź propozycję francuskiego producenta! Żelazko Tefal FV1713 Virtuo zapewnia dobre rezultaty prasowania bez przepłacania. Moc to 2000 Watt, a strumień pary wynosi odpowiednio 24 g/min w opcji ciągłego wyrzutu oraz 90 g/min w opcji zwiększonego wyrzutu na żądanie. Parametry nie najwyższe, przez co prasowanie może trwać nieco dłużej, ale wciąż skutecznie. Wszystkie ustawienia masz tuż pod ręką i dobierzesz ich poziom nie odrywając dłoni od uchwytu.

Tefal FV1713 prasowanie

Przede wszystkim, masz do dyspozycji pokrętło, z którym ustawisz odpowiednią temperaturę stopy, dostosowaną do prasowanych materiałów. Możesz używać pary w trybie boost albo eco, który obniży jej wartość o 25%, co jest ważne aby nie przemoczyć zbytnio tkanin cienkich, jak satyna. Prasując zamsz, możesz całkowicie wyłączyć wyrzut pary, aby nie zniszczyć jego faktury. Prowadzenie żelazka Tefal FV1713 Virtuo jest prawdziwą łatwością a nawet przyjemnością. Stopa została przygotowana z nieprzywierającego i solidnego materiału, co przekłada się na komfort użycia. Opcja non-stick dba także o brak przypaleń, a to oznacza dodatkową ochronę Twojej garderoby. Stopa jest lekka i umożliwia prasowanie w pionie bez zmęczenia, nawet podczas wygładzania sporych ilości ubrań. Prowadzenie żelazka Tefal FV1713 Virtuo jest prawdziwą łatwością a nawet przyjemnością. Stopa została przygotowana z nieprzywierającego i solidnego materiału, co przekłada się na komfort użycia. Opcja non-stick dba także o brak przypaleń, a to oznacza dodatkową ochronę Twojej garderoby. Stopa jest lekka i umożliwia prasowanie w pionie bez zmęczenia, nawet podczas wygładzania sporych ilości ubrań. Żelazko Tefal Virtuo FV1713 jest wyposażone w nowoczesną funkcję antywapienną. Dzięki temu do wytwarzania pary możesz używać wody kranowej, a woda destylowana nie będzie Ci potrzebna. Nawet jeżeli z Twojego kranu płynie twarda woda, to od teraz nie przeszkodzi Ci to w pracy!

Tefal FV1713 ustawienia

Czyszczenie jest niezwykle łatwe, a regularna konserwacja zapewni silny wyrzut pary przez długi czas. Omawiany model gwarantuje szybkie i łatwe prasowanie. Kompaktowe wymiary w połączeniu z ergonomicznymi przyciskami sprawiają, że prasowanie staje się łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek. Kabel elektryczny ma długość 1.9m. To nieco mniej niż w konkurencyjnych urządzeniach, więc warto mieć pod ręka dodatkowy przedłużacz.

Specyfikacja: Tefal FV1713 Virtuo

Marka:

Tefal

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

24 g/min

Para dodatkowa:

90 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040067741