106,80 

Żelazko Tefal Virtuo FV1713

Szukasz prostego, łatwego w obsłudze urządzenia do prasowania za niewysoką cenę? Sprawdź propozycję francuskiego producenta! Żelazko Tefal FV1713 Virtuo zapewnia dobre rezultaty prasowania bez przepłacania. Moc to 2000 Watt, a strumień pary wynosi odpowiednio 24 g/min w opcji ciągłego wyrzutu oraz 90 g/min w opcji zwiększonego wyrzutu na żądanie. Parametry nie najwyższe, przez co prasowanie może trwać nieco dłużej, ale wciąż skutecznie.

Tefal FV1713 prasowanie

Wszystkie ustawienia masz tuż pod ręką i dobierzesz ich poziom nie odrywając dłoni od uchwytu. Przede wszystkim, masz do dyspozycji pokrętło, z którym ustawisz odpowiednią temperaturę stopy, dostosowaną do prasowanych materiałów. Możesz używać pary w trybie boost albo eco, który obniży jej wartość o 25%, co jest ważne aby nie przemoczyć zbytnio tkanin cienkich, jak satyna. Prasując zamsz, możesz całkowicie wyłączyć wyrzut pary, aby nie zniszczyć jego faktury.

Tefal FV1713 ustawienia

Prowadzenie żelazka Tefal FV1713 Virtuo jest prawdziwą łatwością a nawet przyjemnością. Stopa została przygotowana z nieprzywierającego i solidnego materiału, co przekłada się na komfort użycia. Opcja non-stick dba także o brak przypaleń, a to oznacza dodatkową ochronę Twojej garderoby. Stopa jest lekka i umożliwia prasowanie w pionie bez zmęczenia, nawet podczas wygładzania sporych ilości ubrań.

Żelazko Tefal Virtuo FV1713 jest wyposażone w nowoczesną funkcję antywapienną. Dzięki temu do wytwarzania pary możesz używać wody kranowej, a woda destylowana nie będzie Ci potrzebna. Nawet jeżeli z Twojego kranu płynie twarda woda, to od teraz nie przeszkodzi Ci to w pracy! Czyszczenie jest niezwykle łatwe, a regularna konserwacja zapewni silny wyrzut pary przez długi czas.

Omawiany model gwarantuje szybkie i łatwe prasowanie. Kompaktowe wymiary w połączeniu z ergonomicznymi przyciskami sprawiają, że prasowanie staje się łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek. Kabel elektryczny ma długość 1.9m. To nieco mniej niż w konkurencyjnych urządzeniach, więc warto mieć pod ręka dodatkowy przedłużacz.

Specyfikacja: Tefal FV1713 Virtuo

Marka:

Tefal

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

24 g/min

Para dodatkowa:

90 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040077436