118,76 

Żelazko Teesa 3000 Slide Precision

Tanie, zwinne i skuteczne. Żelazko Teesa 3000 Slide Precision to urządzenie, które łączy funkcjonalność z niskim kosztem zakupu, dzięki czemu na pewno zachwyci niejedną Panią domu. Moc to 300o Watt, co pozwala to na bardzo szybkie nagrzewanie się stopy urządzenia nawet do najwyższej możliwej temperatury. Para w ilości 30 lub 120 g/min znacznie ułatwi prasowanie tkanin, a dodatkowo zajmie znacznie mniej cennego czasu.

Teesa 3000 żelazko parowe

Nie wiesz, jaką temperaturę ustawić do prasowanego materiału, aby go nie przypalić? Żaden problem. Żelazko Teesa 3000 Slide Precision posiada podpowiedzi nadrukowane na pokrętle jaki poziom temperatury pasuje najlepiej do wybranej tkaniny. Z pomocą wobec większych zagnieceń przychodzi spryskiwacz. Za pomocą kciuka szybko i łatwo sprawisz że niewielka ilość wody zwilży tkaninę, co uczyni ja bardziej podatną na przybranie wyprostowanego kształtu przed najechaniem na nią ciepłą stopą. Model ten ma ceramiczną stopę, która zręcznie ślizga się po wszystkich tkaninach. Równomiernie się nagrzewa na całej powierzchni i jest odporna na zarysowania. Chcesz bezpiecznie wyprasować elementy garderoby ze sporą ilością guzików, zamków lub zapięć? Z Teesa 3000 jest to jak najbardziej możliwe. Otwory parowe pomagają rozdystrybuować parę, aby cała powierzchnia ubrań była zwilżona i szybciej wygładzona. TEESA Slide Precision 3000 to urządzenie samoczyszczące się, a więc nie musisz martwić się o zanieczyszczenie jego wewnętrznych elementów.

Teesa 3000 stopa

System anty-wapienny zamontowany w tym modelu umożliwia wyeliminowanie gromadzenia się kamienia też w przewodach parowych i otworach stopy. System ten pozwala zachować bezproblemowe działanie przez długi czas. Pojemność zbiorniczka na wodę to aż 360ml – rekord w tradycyjnych urządzeniach parowych. Chcesz wyprasować firanki? A może plisy w Twoich oknach wymagają odświeżenia? Z Teesa Slide Precision 3000 te czynności wykonasz szybko i komfortowo – a wszystko dzięki opcji wyrzutu pary w pionie. Dba też o Twoje bezpieczeństwo. Automatycznie się wyłącza po 10 minutach bezruchu, więc nie musisz martwić się, że zapomniałaś wyjąć wtyczkę z prądu.

Specyfikacja: Teesa 3000 Slide Precision

Marka:

Teesa

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

360 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901890051347