262,79 

Parownica SteamOne S-Travel

Parownica do ubrań SteamOne S-Travel to dobra alternatywa dla tradycyjnego żelazka i możliwość prasowania ubrań w pionie, na wieszakach. Jej sporą zaletą są kompaktowe, niewielkie wymiary, które umożliwiają łatwe przewożenie w walizce. Dzięki temu możesz ją zabrać na wyjazd służbowy i na wakacje. Jej moc to 1400 Watt, które gwarantują szybkie nagrzewanie. Wyrzut pary wynosi 24 g/min – to optymalna wartość, aby szybko wygładzić i nadać puszystości wszystkim materiałom.

SteamOne S-Travel wygładzanie

Stopa ze stali nierdzewnej, którą ma ten sprzęt, nagrzewa się od ciepła pary i przekazuje je tkaninom. Dzięki temu włókna jeszcze lepiej i szybciej się rozluźniają i przybierają wygładzony, wyprostowany kształt. Dołączona do zestawu nakładka z włosiem pozwala zachować delikatny odstęp pomiędzy gorącą płytką parową a prasowaną tkaniną. Co więcej, używając jej do tkanin grubszych lub włochatych, możesz jednocześnie zbierać wszelaką sierść i paprochy. Dzięki podręcznym wymiarom i łatwości użycia, skutecznie zadbasz o dobry wygląd nie tylko odzieży, ale też wielu domowych tekstyliów. Firanki i zasłony możesz wygładzać gdy już będą wisiały na karniszu. Pluszowe maskotki Twojego dziecka zyskają higieniczną czystość i wolność od bakterii, wirusów i roztoczy. Tak samo tapicerka meblowa i fotele w aucie – będą czyste i świeże, nawet jeżeli posiadasz w domu zwierzaki, które gubią sierść.

SteamOne S-Travel zestaw

Zbiornik mieści aż 260 ml wody, co jest wystarczające do szybkiego wyprasowania kilku ubrań. Dodatkową zaletą jest fakt, iż nawet uzupełniając go do pełna, nie obciąża dłoni podczas użytkowania, ponieważ waga całkowita urządzenia nie jest duża. Wbudowana ochrona, którą ma steamer SteamOne S-Travel, zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo gdy zapomnisz go wyłączyć z prądu. Kabel jest długi na 2.5 metra, co daje dużą swobodę ruchów.

Specyfikacja: SteamOne S-Travel

Marka:

SteamOne

Moc:

1400 W

Para podstawowa:

24 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346021917