729,00 

Parownica SteamOne Minilys Plus

Czeka Cię ważne spotkanie w pracy, uroczysta kolacja rodzinna lub donośna uroczystość? Parownica SteamOne Minilys Plus pomoże Ci zadbać o kreację, abyś mogła zaprezentować się nienagannym wyglądem. Intensywność pary do 40 g/min oraz moc do 1900Watt sprawiają, że jest ona w stanie wniknąć we włókna wszystkich tkanin, od najcieńszych po najgrubsze. W efekcie Twoja garderoba stanie się zadbana, gładka, a Ty zyskasz znaczną pewność siebie.

SteamOne Minilys Plus głowica

Płytka parowa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Posiada ona 6 otworów, przez które parę możesz skierować na wybraną część garderoby. Przewód parowy jest gruby i izolowany, abyś nie poparzyła dłoni dotykając go przypadkiem. Przewód ten jest też długi na około 2 metry, a więc udostępnia sporą przestrzeń do wygodnej pracy i wygładzania nawet długich kreacji balowych. Nie musisz wieszać ubrań na wieszaku na drzwiach, ponieważ omawiany model ma wbudowany stelaż, wieszak i klipsy np. do spodni. Zbiornik na wodę ma pojemność od 1l. Dodatkowo, jest on wyjmowany więc uzupełnianie poziomu wody jest niezwykle komfortowe. Wygodny, ergonomiczny uchwyt jeszcze bardziej ułatwia przenoszenie. Aby zachować dobre działanie pompy i bezawaryjność na długi czas, warto jest regularnie odkamieniać parownicę SteamOne Minilys Plus. czynność ta ułatwi dedykowane pokrętło, umieszczone pod spodem korpusu.

SteamOne Minilys Plus parownica

Panel sterujący zawiera wygodny, wyraźny przycisk włączenia. Gdy urządzenie jest aktywne, przycisk podświetla się. Podstawa SteamOne Minilys Plus posiada opływowy kształt z dwoma kołami umożliwiającymi łatwe przesuwanie urządzenia. Koła są obrotowe 360°, a dodatkowo pokryte zostały gumą, dzięki czemu nie rysują podłóg. Model ten posiada również mechanizm AutoOFF, który odcina dopływ prądu, gdy urządzenie nie jest używane. Powoduje to oszczędność prądu jak i zapewnia bezpieczeństwo przed przegrzaniem się.

Specyfikacja: SteamOne Minilys Plus

Marka:

SteamOne

Moc:

1900 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346023065