644,09 

Parownica SteamOne H18B

Jeśli szukasz urządzenia do prasowania, które zapewni Ci wygodne i szybkie wygładzanie ubrań, to zwróć uwagę na parownicę do ubrań SteamOne H18B. To doskonały produkt, który jest bardzo łatwy w użyciu. Odznacza się wysoką mocą działania, bo ma aż 1800 W. Gotowy jest do pracy w zaledwie 60 s. Model ten ma duży wyrzut pary – na minutę aż 40 g. Dzięki temu z jego pomocą możesz wyprasować bardzo trudne zagniecenia na grubych, sztywnych lub wymagających tkaninach.

SteamOne H18B głowica

Urządzenie jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Możesz używać go w pionie i w poziomie, dzięki czemu prasowanie zagniecionych ubrań przebiega zdecydowanie szybciej niż tradycyjnym żelazkiem. Warto zwrócić uwagę, że urządzenie to cały czas wytwarza parę wodną na takim samym poziomie. Dzięki dodatkowym elementom w zestawie, jak wieszak, rękawica i klipsy, łatwo wyprasujesz nie tylko sukienkę, koszulę czy bluzkę, ale również spodnie i każdy inny element garderoby. Rękojeść jest niezwykle lekka i ergonomiczna. Łatwo nią dotrzeć do każdego elementu garderoby i wygładzić go. Ale to nie koniec zalet tego modelu. W pośpiechu można o wszystkim zapomnieć, nawet o wyciągnięciu wtyczki z kontaktu. Nie obawiaj się! Dzięki automatycznemu wyłącznikowi, który ma parownica do ubrań SteamOne H18B masz pewność, że sprzęt ten wyłączy się sam po dłuższej bezczynności.

SteamOne H18B akcesoria

SteamOne H18B to urządzenie, które posiada funkcję samooczyszczania, system antywapienny i automatyczne wyłączanie. Model ten jest bardzo trwały, gdyż samodzielnie się oczyszczając, usuwa kamień, który gromadzi się w wytwornicy i na innych podzespołach. Zbiornik na wodę ma pojemność 1800 ml, przez co zapewnia długi czas prasowania, bez konieczności dolewania cieczy po wyprasowaniu każdej rzeczy.

Specyfikacja: SteamOne H18B

Marka:

SteamOne

Moc:

1800 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346020514