644,09 

Parownica SteamOne H18B

Jeśli szukasz urządzenia do prasowania, które zapewni Ci wygodne i szybkie wygładzanie ubrań, to zwróć uwagę na parownicę do ubrań SteamOne H18B. To doskonały produkt, który jest bardzo łatwy w użyciu. Odznacza się wysoką mocą działania, bo ma aż 1800 W. Gotowy jest do pracy w zaledwie 60 s. Model ten ma duży wyrzut pary – na minutę aż 40 g. Dzięki temu z jego pomocą możesz wyprasować bardzo trudne zagniecenia na grubych, sztywnych lub wymagających tkaninach.

SteamOne H18B głowica

Urządzenie jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Możesz używać go w pionie i w poziomie, dzięki czemu prasowanie zagniecionych ubrań przebiega zdecydowanie szybciej niż tradycyjnym żelazkiem. Warto zwrócić uwagę, że urządzenie to cały czas wytwarza parę wodną na takim samym poziomie. Dzięki dodatkowym elementom w zestawie, jak wieszak, rękawica i klipsy, łatwo wyprasujesz nie tylko sukienkę, koszulę czy bluzkę, ale również spodnie i każdy inny element garderoby.

SteamOne H18B akcesoria

SteamOne H18B to urządzenie, które posiada funkcję samooczyszczania, system antywapienny i automatyczne wyłączanie. Model ten jest bardzo trwały, gdyż samodzielnie się oczyszczając, usuwa kamień, który gromadzi się w wytwornicy i na innych podzespołach. Zbiornik na wodę ma pojemność 1800 ml, przez co zapewnia długi czas prasowania, bez konieczności dolewania cieczy po wyprasowaniu każdej rzeczy.

Rękojeść jest niezwykle lekka i ergonomiczna. Łatwo nią dotrzeć do każdego elementu garderoby i wygładzić go. Ale to nie koniec zalet tego modelu. W pośpiechu można o wszystkim zapomnieć, nawet o wyciągnięciu wtyczki z kontaktu. Nie obawiaj się! Dzięki automatycznemu wyłącznikowi, który ma parownica do ubrań SteamOne H18B masz pewność, że sprzęt ten wyłączy się sam po dłuższej bezczynności.

Specyfikacja: SteamOne H18B

Marka:

SteamOne

Moc:

1800 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346020514