229,00 

Parownica SteamOne EUTR150B

Wygładzaj ubrania pełną parą, i w przenośni i dosłownie! Parownica do ubrań SteamOne EUTR150B będzie Twoim nieocenionym pomocnikiem. Duża moc 1500 Watt jest w stanie zapewnić odpowiednią siłę do podgrzewania wody i tworzenia pary, tak aby wygładzić każde niechciane zagięcie. Pierwsza porcja pary jest gotowa w 30 sekund. Maksymalny wyrzut pary to aż 25 g/min. Nieco mniej niż klasyczne żelazko parowe czy potężny generator pary, ale celem nie jest wyprasowanie ubrań jak na profesjonalnym maglu, tylko nadanie im codziennej puszystości i nieskazitelnej ogłady.

SteamOne EUTR150B

Płytka w modelu SteamOne EUTR150B jest ceramiczna. Ma ona siedem sporych rozmiarów otworów, przez które równomiernie wyrzucana jest para. Przyłóż płytkę do tkaniny i uruchom wyrzut pary, a wszystkie zagniecenia znikną w kilka chwil. Pamiętaj, aby trzymać płytkę blisko tkaniny, aby cała para przeszła ją na wskroś, a nie ulotniła się do atmosfery – dzięki temu wygładzanie będzie krótsze i bardziej efektywne. Steamer jest lekki, ma ergonomiczny kształt i wygodnie operować nim podczas wygładzania. Jego waga to zaledwie 1,1kg. Pojemnik na wodę zmieści jej aż 260 ml, a to wartość która wystarczy na wyprasowanie kilku bluzek lub bluzki i grubszych spodni, które możesz od razu nakładać i wyjść z domu do pracy. Zbiornik możesz łatwo wyjąć, aby dolać wody bezpośrednio z kranu. Swobodę ruchów daje też długi przewód elektryczny – ma on 2 metry. Jeżeli przez dłuższy czas nie będziesz korzystać z urządzenia, to dojdzie do jego automatycznego wyłączenia.

SteamOne EUTR150B steamer podróżny

Steamer SteamOne EUTR150B pomoże Ci w wielu sytuacjach. Jeżeli Twoje ubrania są cienkie i delikatne, a częste pranie im szkodzi, to z powodzeniem możesz wykorzystać parownicę, aby je odświeżyć. Para posiada naturalne właściwości dezynfekujące, a więc usuniesz zapachy dymu, perfum lub potu z ulubionej bluzki bez konieczności jej całkowitego namaczania, prania i ponownego prasowania. To samo dotyczy odświeżania tapicerki mebli – zaprowadzisz porządek w domu w kilka chwil!

Specyfikacja: SteamOne EUTR150B

Marka:

SteamOne

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3700734604754