359,00 

Parownica SteamOne EUNS150B

Nie lubisz korzystać z żelazka, ale obawiasz się, że steamer nie poradzi sobie z trudnymi zagięciami? Wypróbuj parownicę SteamOne EUNS150B, a szybko przekonasz się o jej efektywnym działaniu. Duża moc 2000 W zapewni doskonałą wydajność. Strumień pary to 30 g/min, przez co w szybki i łatwy sposób pozbędziesz się zagnieceń a także odświeżysz wszystkie swoje ubrania. Rzadsze pranie odzieży, która nie jest zabrudzona, tylko wymaga pozbycia się zapachów i wygładzenia, przełoży się na dłuższą użyteczność ubrań.

SteamOne EUNS150B para

Model SteamOne EUNS150B posiada dwa tryby wyrzutu pary – niższy do tkanin delikatnych oraz wyższy do tkanin grubszych. Płytka parowa ma 7 dysz, które ukierunkują w jakie części garderoby ma uderzyć para by zwilżyć włókna i je rozprostować. Płytka zrobiona jest ze stali nierdzewnej, co pozwoli jej podtrzymać dobry stan na lata, nawet pomimo częstego i intensywnego styku z woda i parą. Płytka nie przypali ani nie wyświeci tkanin takich jak len, bawełna czy satyna. Dzięki steamerowi Twoje ubrania będą zawsze wyglądać nieskazitelnie. Długi przewód (2m) umożliwia swobodę ruchów i wygodne prostowanie zasłon i firanek już zawieszonych na karnisz. Zbiornik na wodę ma pojemność 150ml. Nie jest to wartość rekordowa w klasie ręcznych urządzeń parowych, ale miej na uwadze, że im mniejszy zbiornik, tym całkowita waga urządzenia będzie niższa. Jeżeli zamierzasz odświeżać tylko kilka sztuk odzieży, ale codziennie rano, to docenisz to rozwiązanie.

SteamOne EUNS150B prasowanie

Generowana para według danych producenta osiąga temperaturę około 98°C. Dzięki temu będzie ona skuteczna w walce z bakteriami, wirusami i innymi patogenami, które powodują nieładne zapachy. Co więcej, jest ona też w stanie skutecznie zdezynfekować pluszowe zabawki, materac w łóżeczku dziecięcym czy legowisko Twojego pupila. Elektroniczny system zarządzania zapobiega wyciekom i kapaniu wody na pielęgnowaną odzież, by jej nie zniszczyć.

Specyfikacja: SteamOne EUNS150B

Marka:

SteamOne

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3700734604082