817,00 

Parownica SteamOne EUM70B

Masz dosyć rozkładania deski i męczenia się z gorącą stopą żelazka, która może przypalić ubranie? Możesz to uznać za relikt przeszłości. Stojąca parownica do ubrań SteamOne EUM70B pomoże Ci w wygodny sposób, bez większego wysiłku i zamieszania wygładzić wszystkie ubrania. Wieszak zintegrowany z rozsuwanym stojakiem zapewnia Ci miejsce do rozłożenia ubrania, przez co szybko rozpoczniesz pielęgnację ubrań. Moc 1900 Watt i para w ilości 40 g/min zapewnią wygładzanie każdej tkaniny.

SteamOne EUM70B steamer — kopia

Pielęgnowanie ubrań z użyciem SteamOne EUM70B oszczędzi Twój czas, a rezultaty będą zawsze wspaniałe. Steamer ten posiada teleskopowy stelaż zrobiony z aluminium. Maksymalna wysokość na jakiej można umieścić wieszak to około 150 cm, co pozwoli na umieszczenie ubrań na wysokości Twojej dłoni oraz bezproblemowe wygładzanie nawet długich firanek i zasłon. Włączenie steamera i rozpoczęcie generowania pary to tylko jedno kliknięcie na korpusie urządzenia. Pielęgnacja ubrań bez konieczności rozkładania deski do prasowania to znaczna oszczędność fatygi i przede wszystkim miejsca w Twoim domu. Konstrukcja ma cztery stabilne nóżki, które zapewnią jej stabilność na każdej podłodze, nawet na miękkim dywanie. Długi przewód elektryczny daje komfort użycia. Przekonaj się, że z parownicą SteamOne EUM70B wygładzanie ubrań to łatwizna i czysta przyjemność.

SteamOne EUM70B zbiornik

Steamer SteamOne EUM70B posiada też przemyślany system uzupełniania wody. Zbiornik o pojemności 1 litra możesz w każdej chwili odłączyć od stacji bazowej i wygodnie uzupełnić bezpośrednio wodą z kranu. System antykamienny dba o wnętrze pompy i pomaga usuwanie zebranych drobinek kamienia i osadów wapiennych. Jednakże, aby zapewnić stan urządzenia jak pierwszego dnia po zakupie, warto korzystać z wody destylowanej lub demineralizowanej.

Specyfikacja: SteamOne EUM70B

Marka:

SteamOne

Moc:

1900 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346026158