1 039,00 

Parownica SteamOne EUKID190B

Parownica SteamOne EUKID190B to urządzenie o skromnym wyglądzie i minimalistycznym designie, ale jednocześnie wielkiej mocy. SteamOne to francuska firma, która specjalizuje się tylko i wyłącznie w parownicach. Dzięki wąskiej dziedzinie specjalności producent skupia się na maksymalnej optymalizacji stosowanych rozwiązań. Moc prezentowanego modelu to 1900Watt i jest optymalna aby nie pobierać za dużo prądu a jednocześnie być skuteczną. Wyrzut pary wynosi 40 g/min.

SteamOne EUKID190B steamer

Płytka prasująca jest zrobiona ze stali nierdzewnej. Posiada 6 sporych otworów, które pozwalają na skierowanie pary na wybraną część ubrania. Dzięki szeregowemu układowi mogą zwilżyć za jednym pociągnięciem większą powierzchnię ubrania, co jeszcze bardziej skraca cały proces wygładzania tkanin. Rura jest teleskopowa i rozsuwana, a to przekłada się na wygodną regulację wysokości urządzenia do Twojego wzrostu.

SteamOne EUKID190B wygładzanie

Świetnym rozwiązaniem jest nie tylko uchwyt na wieszak, ale też sam wbudowany wieszak. Możesz na nim umieścić ubrania bezpośrednio zdjęcie z linki i rozpocząć ich wygładzanie. Przewód parowy jest długi i zapewni Ci swobodę ruchów. Co więcej, jest on izolowany, przez co ryzyko poparzenia się zostaje całkowicie wyeliminowane. Na panelu sterującym znajduje się wygodny, wyraźny przycisk włączenia. Gdy urządzenie jest uruchomione, przycisk jest podświetlony.

Specyfikacja: SteamOne EUKID190B

Marka:

SteamOne

Moc:

1900 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3700734605157