88,62 

Żelazko Severin BA 3274

Poszukujesz na szybko taniego, ale i niezawodnego urządzenia do prasowania, które zapewni Ci dobry wygląd noszonej garderoby? Żelazko Severin BA 3274 może być świetną propozycją. Ciągły wyrzut pary w wysokości 12g na minutę wygładza delikatne nierówności, a dodatkowe uderzenie pary w wysokości 60g pomoże Ci wyprasować grubsze tkaniny i oporne, utrwalone fałdy. Moc urządzenia to 17500 Watt – poziom optymalny, aby zapewnić szybkie nagrzewanie stopy i gotowość do rozpoczęcia pracy, ale i oszczędność energii elektrycznej.

Severin BA 3274 wlew

Wygodne, ergonomiczne przyciski pomogą Ci wybrać preferowane ustawienia do prasowania. Pokrętło termostatu umożliwia wybranie odpowiedniej temperatury, adekwatnej do tkaniny którą zamierzasz wygładzić. Kciukiem łatwo uruchomisz wyrzut pary jak i użyjesz spryskiwacza, który spowoduje delikatne zwilżenie tkaniny, by ją jeszcze łatwiej i skutecznie wygładzić. Wlew jest nieduży, ale profilowany, co pomaga wygodnie uzupełnić poziom wody, bez jej rozlewania. Zbiornik na wodę ma 170 ml pojemności.

Severin BA 3274 stopa

Stopa jest wykonana ze stali nierdzewnej, co gwarantuje że jest niezwykle śliska i płynnie możesz nią sunąć po prasowanej tkaninie. Gdy tylko żelazko osiągnie ustawioną temperaturę, lampka kontrolna zgaśnie i możesz rozpocząć prasowanie. Stopka posiada wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ważną zaleta jest wbudowane zabezpieczenie przed wykręcaniem się kabla – dzięki niemu przewód nie przetrze się i nie będzie stwarzał zagrożenia porażenia prądem.

Specyfikacja: Severin BA 3274

Marka:

Severin

Moc:

1750 W

Para podstawowa:

12 g/min

Para dodatkowa:

60 g/min

Pojemność zbiornika:

170 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4008146010132