60,74 

Żelazko Severin BA 3234

Jedziesz na wakacje, na których chcesz olśniewać wyglądem? Zamierzasz robić mnóstwo zdjęć aby zachować pozytywne wspomnienia? Nie pozwól, aby piękne fotografie zostały zniszczone przez wymięty, mało schludny wygląd ubrań. Żelazko Severin BA 3234 jest małe, zgrabne, kompaktowe i ma składaną rączkę, przez co znajdzie się dla niego miejsce w każdej walizce. Moc to 1000 Watt, a wyrzut pary wynosi 40 g/min.

Severin BA 3234 prasowanie

Niewielkie, ale wciąż wygodne pokrętło umożliwi Ci wybranie i ustawienie docelowej temperatury stopy. Lampka kontrolna poinformuje Cię kiedy stopa osiągnie wyznaczony poziom ciepła, przez co będziesz mógł rozpocząć prasowanie. Żelazko Severin BA3234. Ilość generowanej pary będzie automatycznie zwiększana, im wyższą ustawisz temperaturę. Jeżeli nie potrzebujesz jej wsparcia, jednym kliknięciem możesz łatwo ją wyłączyć. Pojemnik na wodę jest niewielki, zmieści jej jedynie 50ml, ale biorąc pod uwagę fakt, iż jest to model turystyczny, przeznaczony bardziej do użycia podczas wyjazdów, to fakt ten nie powinien być za dużym problemem. Otwór wlewowy jest zamknięty i uszczelniony gumową zatyczką. Woda się nie rozleje ani podczas prasowania ani podczas transportu w walizce, jeżeli w zbiorniku zostaną jakieś kropelki.

Severin BA 3234 stopa

Stopa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Jest gładka i daje dobry ślizg po tkaninach. Otwory parowe są strategicznie rozlokowane po bokach stopy – dzięki temu każdy fragment tkaniny najpierw zostanie zwilżony i rozluźniony, a potem zadziała na niego ciepło stopy. Cały proces prasowania będzie znacznie szybszy. Stopa jest lekka, a to przydaje się również podczas prasowania w pionie, ponieważ dłoń nie odczuwa tak ciężaru urządzenia.

Specyfikacja: Severin BA 3234

Marka:

Severin

Moc:

1000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

50 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4008146000447