119,90 

Żelazko Sencor SSI 8710VT

Żelazko Sencor SSI 8710VT nie uznaje kompromisów. Szybko się nagrzewa, a z mocą 2400W zapewnia rewelacyjne efekty bez znaczenia na rodzaj i grubość tkaniny. Stały strumień pary o sile 25g/min w połączeniu z regulacją temperatury, sprawdza się także przy bardzo delikatnych i cienkich tkaninach. Do dyspozycji masz również dodatkowe uderzenie pary 120g/min, które szybko rozprawia się i z mocniejszymi zagnieceniami.

Sencor SSI 8710VT prasowanie

Ten model gwarantuje pożądane efekty zarówno podczas standardowego prasowania w poziomie, jak i w pionie. Funkcja prasowania pionowego przyda się szczególnie podczas prasowania firanek, czy odświeżaniu eleganckiej kreacji krótko przed wyjściem. Dodatkowo spryskiwacz oraz regulacja ilości wyrzucanej pary przełożą się na skuteczne prasowanie nawet najbardziej wygniecionych tkanin. Sporą zaletą modelu Sencor SSI8710VT jest funkcja samooczyszczenia. Przy regularnym uruchamianiu skutecznie chroni urządzenie przed gromadzeniem się nadmiernej ilości kamienia w wnętrzu komory parowej, co przekłada się ona na długą żywotność i bezawaryjność urządzenia. Również Twoje ubrania nie są narażone na wypadające cząsteczki osadu przez kanaliki parowe. Zbiornik na wodę ma pojemność 200ml, co wystarczy na wygładzenie 4-5 bluzek. Żelazko Sencor SSI 8710VT posiada obrotowy 3 – metrowy kabel, dzięki czemu możesz swobodnie nim manewrować podczas prasowania. Na uwagę zasługuje też korzystna cena, która pozwala w niewielkim budżecie zaopatrzyć się w solidny, wytrzymały i skuteczny sprzęt. Lampka kontrolna ustawionej temperatury oraz wyłącznik bezpieczeństwa sprawiają, że to model ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników.

Sencor SSI 8710VT stopa

Żelazko Sencor SSI 8710 VT zostało wyposażone w odporną na zarysowania ceramiczną stopę. Dodatkowo jakość prasowania podnosi system dobrze rozlokowanych otworów parowych oraz wgłębień dookoła nich, co zwiększa powierzchnię takiny na którą działa para. Spiczasty czubek stopy sprawia, że możesz z łatwością docierać do wąskich i trudniej dostępnych miejsc, jak załamania plis i mankietów.

Specyfikacja: Sencor SSI 8710VT

Marka:

Sencor

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669213290