119,90 

Żelazko Sencor SSI 8440GR

Nie prasujesz często, potrzebujesz żelazka tylko na szczególne okazje, więc nie chcesz poświęcać na nie za dużo budżetu? Poznaj żelazko Sencor SSI 8440GR, które jest skuteczne, ale nie zrujnuje Twojego portfela. Urządzenie ma moc 2200Watt, przez co dosyć szybko się nagrzewa. Wystarczą około 2 minuty, aby można było rozpocząć pracę. Co prawda droższe urządzenia znacznie szybciej się nagrzewają, jednak w takiej cenie jest to jak najbardziej akceptowalne.

SENCOR SSI 8440GR zelazko2

Wyrzut pary występuje w dwóch wartościach. Tryb podstawowy, uruchamiany automatycznie po podłączeniu żelazka do prądu to 25g/min. Nie jest to dużo, ale zawsze więcej niż nic. Tryb dodatkowy, czyli impulsy pary wyrzucane po dodatkowym uruchomieniu, to 120 g/min. To już o wiele większa wartość, która ma realny wpływ na skuteczne prostowanie zagnieceń i nadawanie zadbanego wyglądu Twoim ubraniom.

SENCOR SSI 8440GR zelazko

Stopa ceramiczna to jeden z najpopularniejszych rodzajów stóp. Jest twarda, odporna na rysy a także wytrzymała pomimo częstego użycia w bardzo wysokich temperaturach. Otwory parowe mają przemyślane rozłożenia po bokach stopy, przez co każdy prasowany fragment prasowanej tkaniny zostanie zwilżony. Funkcja strażaka dba o bezpieczeństwo Twoich ubrań jak i całego domu, ponieważ zapobiega przypaleniu tkanin i spowodowania pożaru gdy urządzenie będzie pozostawione bez nadzoru.

Specyfikacja: Sencor SSI 8440GR

Marka:

Sencor

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

380 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669092925